رژیم غذایی با گوشت قرمز – نگهداری سالمند

نگهداری سالمند در منزل

رژیم غذایی با گوشت قرمز – نگهداری سالمند

آیا گرفتن رژیمی که در آن گوشت قرمز باشد برای ما خطری ندارد و مصرف این نوع گوشت ها تاثیری روی سلامتی ما می تواند بگذارد چه اقداماتی در این زمینه باید انجام دهیم توصیه متخصصین تغذیه برای مصرف گوشت قرمز چیست؟

همیشه به گوشمان رسیده که یک رژیم غذایی سالم سرشار از سبزیجات و میوه‌ها، غلات کامل، پروتئین‌های بدون چربی، آجیل و حبوبات است.


درباره مرکز مبین

مرکز مبینموسسه امداد پرستاران مبین با مجوز، و عقد قرار داد رسمی به شماره ثبت ۱۶۱۵ و شناسه ملی ۱۴۰۰۵۵۰۰۱۸۶ افتخار دارد در طول مدت فعالیت خود در زمینه پرستاری کودک ، پرستار سالمند و پرستار بیمار در منزل و بیمارستان کارفرمایان خود را در سطح قابل قبولی راضی نگه داشته و شرایط و ملزومات رضایت مندی ایشان را توسط کارشناسان ، مشاورین مجرب ، تحصیل کرده و مسئولیت پذیر این موسسه فراهم نموده است.

http://mobincoo.com/wp-content/uploads/2015/12/800.jpg

شهر سلامتی

۵۰۰۰ مقاله روزانه از برترین سایت های ایران

موسسه امداد پرستاران مبین


اما نمی‌توان گفت که گوشت قرمز در این رژیم هیچ جایگاهی ندارد و به علاقه مندان به این گوشت توصیه می‌شود که بخش‌های کوچک و بدون چربی آن را انتخاب کنند.نگهداری سالمند در منزل

گوشت گاو نسبت به گوشت گوسفند حاوی چربی کمتری است و البته باید از گوشت‌های بیکن و فرآوری شده به شدت اجتناب کرد.گام بعدی این است که کم کم خوردن گوشت قرمز را کاهش داد چون حتی خوردن مقدار متوسط گوشت قرمزخطر ابتلا به بیماری‌های قلبی،سرطان روده بزرگ ودیابت را افزایش می‌دهد.

نگهداری سالمند در منزل
امدادپرستاران مبین

مصرف گوشت قرمز باید گاه به گاه باشد و از دو بار در هفته تجاوز نکند.نگهداری سالمند در منزل

بیماری‌های قلبی،گوشت قرمز،نگهداری سالمند در منزل،دیابت،رژیم غذایی سالم،نگهداری سالمند در منزل،سرطان روده بزرگ،امداد پرستاران مبین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *