گاهی باید به کودکان نه بگویید! – پرستار در منزل

پرستار در منزل

گاهی باید به کودکان نه بگویید! – پرستار در منزل

در این مقاله به بررسی گاهی باید به کودک نه بگویید! – پرستار کودک ، سالمند و بیمار در منزل می پردازیم. اگر جزو پدر و مادرانی هستید که نه گفتن به کودک را بلد نیستید حتما این مطلب را بخوانید و گاهی به کودکان نه بگویید.

آموزش نه گفتن به کودک :

والدین بهتر است که علت نه گفتن شان را به فرزندان خود توضیح دهند. هرچند بعضی والدین معتقدند که کودک شان به طور کامل، متوجه منظور آن ها نمی شود و دلایل آن ها را درک نمی کند، اما نباید فراموش کنند که این امر در تربیت کودک لازم است.


درباره مرکز مبین

مرکز مبینموسسه امداد پرستاران مبین با مجوز، و عقد قرار داد رسمی به شماره ثبت ۱۶۱۵ و شناسه ملی ۱۴۰۰۵۵۰۰۱۸۶ افتخار دارد در طول مدت فعالیت خود در زمینه پرستاری کودک ، پرستار سالمند و پرستار بیمار در منزل و بیمارستان کارفرمایان خود را در سطح قابل قبولی راضی نگه داشته و شرایط و ملزومات رضایت مندی ایشان را توسط کارشناسان ، مشاورین مجرب ، تحصیل کرده و مسئولیت پذیر این موسسه فراهم نموده است.

http://mobincoo.com/wp-content/uploads/2015/12/800.jpg

شهر سلامتی

۵۰۰۰ مقاله روزانه از برترین سایت های ایران

موسسه امداد پرستاران مبین


چگونه به کودک نه بگوییم؟

به احتمال زیاد شما هم تا حالا با لجبازی کودکان مواجه شده اید. پدر و مادرها باید بدانند که کودکان معمولا با شنیدن واژه نه، واکنش منفی نشان می دهند و مخالفت با کودک روش های دیگری هم دارد. هرچند بعضی کودکان به راحتی این کلمه را نشنیده می گیرند، اما بعضی های شان هم از شنیدن این کلمه خشمگین می شوند.

پرستار در منزل
پرستار در منزل

البته والدین باید توجه داشته باشند که گفتن بیش از حد نه به کودکان، باعث می شود این کلمه اثر بخشی خود را از دست بدهد؛ بنابراین والدین باید راه های بهتری برای به کار بردن محدودیت های منطقی برای فرزندان شان پیدا کنند.

بعضی از پدران و مادران جوان سعی می کنند تمام خواسته های فرزند خود را بر آورده کنند و هیچ وقت به درخواست او نه نگویند چون معتقدند که اگر با کودک خود مخالفت کنند کودک افسرده و عقده ای بار می آید در حالی که سخت در اشتباه هستند.

کودک از سن ۴ سالگی به بعد باید نه شنیدن را یاد بگیرد و لازم است که بعضی اوقات برای بعضی خواسته هایش تقلای بیشتری بکند یا کلاً با مخالفت مواجه شود تا متوجه شود که همیشه همه چیز بر وفق مراد او نیست.

کودکانی که می آموزند باید به تمام خواسته هایشان عمل کرد در بزرگسالی افراد خودخواه و در عین حال منزوی میشوند چون توقع دارند همواره همه مطابق میل آنها رفتار کنند و چون این امر میسر نیست از اطرافیان خود فاصله می گیرند و بین آنها فردی خودخواه شناخته می شوند.


پرستار سالمند در منزل

پرستار در منزل


ضمناً باید به کودکان خود نه بگویید تا بیاموزند همیشه در روی یک پاشنه نمی چرخد و همیشه شریاط این گونه که اکنون هست باقی نخواهد ماند . چون اگر این مسأله را یاد نگرفتند و همیشه توقع یکسانی از شرایط داشته باشند روزی میرسد که در اثر برخورد با یک مانع بزرگ در هر زمینه ای در زندگی خود شکست می خورند و تصور می کنند که دنیا به پایان رسیده چون هیچوقت با هیچ مانعی برخورد نکرده اند فکر می کنند تمام درهای خوشبختی به یک آن بسته شده اند به همین دلیل است که گفته می شود به کوکان خود نه بگویید تا در بزرگسالی بتوانند خود را با هر شرایط وفق دهند.

البته نه گفتن مکرر به کودکان آنها را سرخورده می کند بنابراین منظور این نیست که به هیچکدام از خواسته هایشان عمل نکنید بلکه مقصود این است که خواسته های معقول و دست یافتنی آنها را برآورده کنید و در صورتی که نمی توانید یا به هر دلیلی نمی خواهید خواسته آنها را برآورده کنید سعی کنید با توضیحی در حد فهم و سن آنها به آنها بدهید تا حس نکنند که شما بی دلیل آنها را پس زده اید و به خواسته آنها اهمیت نداده اید

پرستار سالمند در منزل # پرستار کودک در منزل # پرستار سالمند # پرستار کودک # پرستار در منزل # پرستار نوزاد # پرستاری سالمند # نگهداری از سالمند # پرستار بچه # نگهداری سالمند # همراه بیمار #استخدام پرستار بیمار در بیمارستان # قیمت پرستار سالمند در منزل # استخدام پرستار کودک # قیمت پرستار کودک در منزل # پرستار بیمار در منزل # هزینه نگهداری از سالمند در منزل # نگهدار سالمند و کودک  # مراقبت از سالمند در منزل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *