کارواش نانو بخار پلیمری بدون آب

کارواش نانو بخار پلیمری بدون آب

قیمت کارواش نانو بخار پلیمری چگونه است؟ کارواش بدون آب کارواش نانو شست و شوی خودرو از روش های متفاوتی انجام می شود. در حال حاضر استفاده از آب تحت فشار گرم و سرد پر استفاده ترین روش است. با پیشرفت علم نانو ذرات شاهد ورود این علم به کارواش نیز هستیم که موجب شده مصرف آب برای شستو شوی خودرو ها به صفر برسد و چون نیازی به تخصص و ابزار خاصی ندارد خود راننده ها نیز میتوانند این کار را انجام بدهند.

نانو بخار پلیمری
کارواش نانو بخار پلیمری

علاوه بر آن این روش موجب رونق کارواش های سیار نیز شده است. پوشش های نانو از صنعت کشتی سازی وارد صنعت خودرو سازی شده اند. در صنعت کشتی سازی از این پوشش ها به دلیل مقاومت بالا به نفوذ، برای مقاوم کردن سطوح در تماس با آب دریا استفاده می کنند.

آسان شو علاوه بر تمیز کردن بدنه خودرو بعنوان واکس و براق کننده ی بدنه ماشین هم استفاده می شود.این پوشش ها به علت بافت فشرده ای که دارند هنگامی که بر روی سطح اجرا می شوند مانع از نفوذ ذرات و جرم های محیطی شامل کثیفی، گرد و غبار، … و حتی آب به سطح شده و خاصیت آب گریزی ایجاد می کنند.

استفاده از این روش، باعث می شود سطح خودرو بسیار صیقلی و لیز شود وچنانچه گرد و خاک در حالت سکون روی خودرو بنشیند، پس از حرکت بخش عمده آن آلاینده‌ها در اثر باد از روی ماشین بلند خواهد شد.

ساختار شیمیایی این محصول به نوعی است که پس از تماس با بدنه خودرو، با ایجاد لایه پلیمری ظریفی سطح مورد نظر را ابتدا براق و سپس در برابر اشعه خورشید محافظت می نمایید.مدت زمان و ماندگاری تمیز شدن ماشین با اسان شو به واسطه ترکیبات استفاده شده در ساختارش به مراتب بیشتر از سایر شوینده ها می باشد.

استفاده در خانه اول باید مواد نانو را به سطح خودرو اسپری کرد که این عمل باعث جدا شدن آلودگی از آن سطح شده و همزمان لایه‌ای بسیار ظریف از ذرات نانو در زیر گرد و خاک ایجاد می‌شود.

پس از آن با کشیدن حوله ابتدا تمام آلودگی و کثیفی را جذب کرده و بلافاصله بعد از آن حوله دوم کشیده می‌شود. چون کشیدن حوله دوم سبب یکنواختی و پرداخت همان لایه نانو و همچنین براق شدن سطح رنگ می شود. در مرحله آخر مشاهده خواهید کرد که به سادگی اتومبیل تمیز و واکس شده است.

کاربرد ها :

این محصول مناسب برای شستشوی بدون اب خودرو ، استفاده در کارخانجات خودرو و  ماشین­ سازی، نمایندگی­ها و نما های کمپوزیتی، نمایشگاه­های اتومبیل، تعمیرگاه ها، کارواش­ها و دامنه گسترده ای از مصارف خانگی می­باشد.

ویژگی ها و مزایا :

۱) ایجاد لایه محافظ بر روی بدنه خودرو

۲) صرفه جوئی در وقت و هزینه

۳) جلوگیری از آسیب زدن به سیستم برق و موتور خودرو

۴) جلوگیری از انجماد ناشی از شستشو با آب در زمستان

۵) طولانی تر شدن عمر پاکیزگی خودرو با ایجاد لایه محافظ

۶) از بین بردن اثرات بد ناشی از کارواش های سنتی مانند خطوط دورانی ناشی از فشار  آب و لکه و کدری بدنه ماشین ناشی از املاح موجود در آب