پیشگیری از عفونت های تنفسی

قیمت پرستار سالمند در منزل
پیگیری از عفونت های تنفسی
پرستار سالمند  – هزینه نگهداری از سالمند در منزل

در این مقاله درباره پیشگیری از عفونت های تنفسی و پرستار سالمند در منزل ، نگهداری از سالمند در منزل میپردازیم. ریه ها برای اینکه در برابر آلودگی و میکروب ها از خود محافظت کنند، سیستم دفاعی دارند ولی این سیستم ایمنی به تنهایی نمی تواند از تمامی بیماری های ریوی پیشگیری کند. راهکارهای موثر برای پیشگیری از عفونت های تنفسی را آماده کرده ایم. پیشنهاد می کنیم که این مقاله را از دست ندهید. با ما همراه شوید.

عفونت های ریوی یکی از خطرناک‌ترین بیماری ها است که بی توجهی به آن می تواند باعث مرگ انسان شود.

ریه یکی از مهمترین اعضای بدن است که مسئول ورود اکسیژن به بدن و خارج کردن دی اکسید کربن است، این عضو از هزاران کیسه هوایی کوچک تشکیل شده است که با انقباض و انبساط هوا را به درون بدن کشانده و پس از دریافت اکسیژن دی اکسید کربن را از بدن خارج می کند.

محققان توصیه می کنند عفونت ریه را جدی بگیرید و از شدت یافتن و پیشروی آن در بدنتان پیشگیری کنید. این عارضه خطرات جانبی زیادی برای سلامتی در بر دارد که از آن جمله می توان به آسم، برونشیت مزمن، بیماری انسدادی مزمن ریوی، برونشیت حاد، آمفیزم، ذات الریه، سل و اِدم ریوی به دنبال عفونت ریه اشاره کرد.

انجمن ریه آمریکا برای پیشگیری از عفونت ریه توصیه های زیر را ارائه میکند :

۱)  سیگار نکشید، و در صورت سیگاری بودن، ترک کنید.

پرستار بیمار در بیمارستان  قیمت پرستار سالمند در منزل
پرستار بیمار در بیمارستان – قیمت پرستار سالمند در منزل

۲) از قرارگیری در معرض آلودگی هوا بپرهیزید.

۳) مرتباً دست هایتان را با اب و صابون بشویید.


پرستار بیمار در بیمارستان

قیمت پرستار سالمند در منزل


۴) بهداشت دهان تان را به خوبی رعایت کنید. حداقل روزی دو مرتبه دندان هایتان را مسواک بزنید و هر شش ماه یکبار به دندانپزشک تان مراجعه کنید.

۵) هرسال واکسن آنفولانزا بزنید.

۶) در صورت بیمار شدن، در منزل مانده و استراحت کنید تا زودتر بهبود یابید.

منبع : خبرگزاری مهر

پیشگیری از عفونت ریه چگونه از عفونت ریه پیشگیری کنیم#راه های جلوگیری از عفونت های تنفسی # پرستار سالمند در منزل# پرستار کودک در منزل # پرستار سالمند # پرستار کودک # پرستار در منزل # پرستار نوزاد # پرستاری سالمند # نگهداری از سالمند # پرستار بچه # نگهداری سالمند # همراه بیمار #استخدام پرستار بیمار در بیمارستان # قیمت پرستار سالمند در منزل # استخدام پرستار کودک # قیمت پرستار کودک در منزل # پرستار بیمار در منزل # حقوق و دستمزد پرستار کودک در منزل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *