پرستار کودک در شرق تهران

والدینی که به دنبال پرستار کودک در تهران هستند به خوبی به تاثیر بسزای عملکرد و رفتار پرستار کودک در رشد جسمی و ذهنی کودک واقف هستند.از این رو مشورت و بهره گیری از یک موسسه ی پرستاری از کودک مورد اعتماد که تجربیات زیادی در این زمینه داشته باشد از جمله اقدامات اولیه و مهم در استخدام پرستار کودک در تهران می باشد.

موسسه پرستاری از کودک مبین، بزرگترین و معتبرترین مرکز پرستاری از کودک در محدوده ی شرق تهران می باشد. پرستاران اعزامی از سوی این موسسه تمامی تائیدیه های مربوطه را اخذ نموده و قیمت پرستار نازلترین قیمت ممکن می باشد.

در طول مدت فعالیت و ارائه ی خدمات پرستاری از کودک، با اعزام پرستارکودک مسئولیت پذیر و دلسوز در نقاط مختلف تهران، آرامش و امنیت را برای شما و فرزند دلبندتان فراهم می آورد.

پرستار کودک در محدوده ی شرق تهران و نگهدار کودک شرق تهران ، پرستار کودک پاسداران ، پرستار کودک رسالت ، پرستار در نوبنیاد ، پرستار در نارمک ، پرستار کودک هنگام ، پرستار در پیروزی ، پرستار کودک در لویزان

پرستار کودک در شرق تهران :

موسسه  پرستاری از کودک با در نظر گرفتن منطقه ی شما در شرق تهران و کلیه نقاط ، نزدیکترین پرستار کودک در شرق تهران را به منزل شما اعزام خواهد نمود تا در شرایط ضروری نیز بتوانید از حضور پرستار در منزل بهره مند شوید.

پرستار کودک ولنجک

پرستار کودک پاسداران

پرستار کودک نوبنیاد

پرستار کودک نارمک

پرستار کودک تهرانپارس

پرستار کودک تجریش

پرستار کودک سعادت آباد

پرستار هفت حوض

پرستار کودک شهرک غرب

پرستار کودک صادقیه

قیمت پرستار در منزل با توجه به  مکان زندگی شما  و شرایطی که شما برای پرستاری از کودک در نظر می گیرید و انتظاراتی که دارید، متفاوت خواهد بود. اوضاع و احوال و شرایط  محیط در قیمت پرستار در منزل می تواند تاثیر گذار باشد.

بر طبق بررسی ها توسط سازمان بین المللی پرستاری از کودک ، حقوق متوسط و قیمت پرستار در منزل را ساعتی ۱۸٫۶۶ دلار برآورد کرده است که البته این دستمزد و هزینه برای نوزادان و فرزندانی که تازه متولد شده اند بیشتر می باشد.

اگر شما از پرستار بخواهید در بعضی مواقع بیشتر از زمانی که در قرارداد قید شده است،از کودک شما پرستاری کنند، ساعت اضافه کاری محاسبه می شود.

قیمت پرستار در منزل به شرایط دیگری نیز بستگی دارد.

پرستار قرار است از چند کودک شما پرستاری کند؟

مراقبت در منزل از کودک چه وظایف و مسئولیت هایی برای او مشخص می کند؟

پرستار چه مدت است که به کار پرستاری از کودک مشغول بوده است ؟

چقدر تجربه کار پرستاری از کودک داشته است؟

آیا دارای مدرک و گواهینامه معتبر پرستاری در منزل از کودک می باشد؟

چون پرستاری از کودک و کلا مشاغل خانگی مانند مراقبت در منزل ، پرستاری در منزل و پرستاری از سالمند و پرداخت مالیات امنیت اجتماعی به عهده والدین می باشد.

قیمت پرستار کودک در منزل

استخدام پرستار کودک در منزل

پرستاری در منزل

مراقبت در منزل

نکات مراحل استخدام پرستار  :

مراحل استخدام پرستار به این نحو است که شما با تماس با و در خواست پرستار اقدام به ثبت سفارش می کنید. مشاوران موسسه مطابق با درخواست و نیاز شما، پرستاری به منزل اعزام نموده تا پس از مصاحبه و کسب رضایت کارفرما ، توافقات لازم بین پرستار و کارفرما انجام گیرد. عقد قرارداد زیر نظر موسسه ی پرستاری از کودک صورت گرفته و در طول مدت فعالیت پرستار ، ارزیابی مداوم از نحوه ی عملکرد ایشان توسط موسسه انجام می گیرد.

رضایت مندی کارفرما به هر نحوی باید حاصل شود. از این رو تعویض پرستار در هر زمانی به درخواست کارفرما و صلاحدید موسسه قابل اجرا خواهد بود.

مركز پرستاري و مراقبت از کودک، سالمند، بیمار در منزل با بکارگیری نیروهای مجرب و متخصص آماده ی خدمت رسانی ۲۴ ساعته به شما و عزیزان شما می باشد.

نکته‌ها و توصیه های مهم و ضروری :

۱) اگر می‌خواهید برای فرزندتان پرستار بگیرید تا درطول روز که شما مشغول انجام کارها و برنامه‌های روزانه هستید، از فرزندتان مراقبت کند، پیشنهاد می‌کنیم این نکات را مرحله به مرحله اجرا کنید و هرگز از کنار آن‌ها ساده عبور نکنید.

۲) فهرستی از اطلاعات ضروری و شماره تلفن‌های لازم را در اختیار پرستار قرار دهید و از او بخواهید در مواقع ضروری شما یا همسرتان را در جریان بگذارد.

۳) اگر کودک‌تان به خوراکی یا غذایی حساسیت دارد یا زمینه بیماری مزمنی دارد باید پرستار او را از این امر مطلع کنید تا پرهیزهای لازم را در این زمینه رعایت کند.

۴) اگر کودک‌تان دارویی خاص مصرف می‌کند باید پرستارش را از این موضوع مطلع کنید و توضیحات لازم را درباره دوز دارو و پرهیزهای غذایی به او اعلام کنید.

۵) مطمئن شوید که پرستار با کمک‌های اولیه آشنایی دارد چرا که در مواقعی ممکن است به دلیل شیطنت بچه او مجبور شود از جعبه کمک‌های اولیه استفاده کند.

۶) محل قرار گرفتن فیوز برق، کلید چراغ، کنتور گاز، جعبه کمک‌های اولیه و بخش‌هایی از خانه که ممکن است برای کودک خطرناک باشد را به پرستار نشان دهید و او را از این مکان‌ها مطلع کنید.