پرستار کودک در غرب تهران

قیمت پرستار و استخدام پرستار کودک در منزل با توجه به نوع سرویس ، مکان زندگی شما و شرایطی که شما برای پرستاری از کودک در نظر می گیرید و انتظاراتی که دارید، متفاوت خواهد بود. وضعیت و شرایط  محیط در قیمت پرستار در منزل می تواند تاثیر گذار باشد.

پرستار کودک
پرستار کودک در منزل

طبق بررسی های صورت گرفته توسط سازمان بین المللی پرستاری از کودک ، حقوق متوسط و قیمت پرستار در منزل را ساعتی حدود ۱۹ دلار برآورد کرده است که البته این دستمزد و هزینه برای نوزادان و فرزندانی که تازه متولد شده اند افزایش پیدا می کند.

والدینی که متقاضی پرستار کودک در تهران هستند به خوبی به تاثیر بسزای عملکرد و رفتار پرستار کودک در رشد جسمی و ذهنی کودک آگاه هستند.از این رو مشورت و بهره گیری از یک موسسه پرستاری از کودک مورد اعتماد که تجربیات زیادی در این زمینه داشته باشد از جمله اقدامات اولیه و مهم در استخدام پرستار کودک در تهران می باشد.

موسسه پرستاری از کودک مبین، بزرگترین و معتبرترین مرکز پرستاری از کودک در تهران می باشد. پرستاران اعزامی از سوی این موسسه تمامی تائیدیه های مربوطه را اخذ نموده و قیمت پرستار نازلترین قیمت ممکن می باشد.

در طول مدت فعالیت و ارائه ی خدمات پرستاری از کودک، با اعزام پرستارکودک مسئولیت پذیر و دلسوز در نقاط مختلف تهران، آرامش و امنیت را برای شما و فرزند دلبندتان فراهم می آورد.

پرستار کودک در محدوده ی شرق و غرب تهران و نگهدار کودک شرق تهران،پرستار کودک پاسداران،پرستار کودک رسالت،پرستار در نوبنیاد ، لویزان

پرستار کودک در شرق تهران :

موسسه  پرستاری از کودک با در نظر گرفتن منطقه ی شما در شرق ، شمال و غرب تهران و کلیه نقاط ، پرستار کودک ولنجک ، سعادت آباد ، تجریش ، شهرک غرب ، تهرانپارس به منزل شما اعزام خواهد نمود تا در شرایط ضروری نیز بتوانید از حضور پرستار در منزل بهره مند شوید.

اگر شما از پرستار بخواهید در بعضی مواقع بیشتر از زمانی که در قرارداد قید شده است،از کودک شما پرستاری کنند، ساعت اضافه کاری محاسبه می شود.

قیمت پرستار در منزل به شرایط دیگری نیز بستگی دارد.

نکات آموزشی مراحل استخدام پرستار کودک  :

پرستار قرار است از چند کودک شما پرستاری کند؟

مراقبت در منزل از کودک چه وظایف و مسئولیت هایی برای او مشخص می کند؟

پرستار چه مدت است که به کار پرستاری از کودک مشغول بوده است ؟

چقدر تجربه کار پرستاری از کودک داشته است؟

آیا دارای مدرک و گواهینامه معتبر پرستاری در منزل از کودک می باشد؟

قیمت پرستار کودک در منزل

استخدام پرستار کودک در منزل

پرستاری در منزل

مراقبت در منزل

مراحل استخدام پرستار به گونه ای است که شما با تماس و طرح درخواست پرستار اقدام به ثبت سفارش می کنید. کارشناسان موسسه مطابق با درخواست و نیاز شما، پرستار مورد نظر را به منزل اعزام نموده تا پس از مصاحبه و کسب رضایت کارفرما ، توافقات لازم بین موسسه،پرستار و کارفرما انجام گیرد. عقد قرارداد زیر نظر موسسه پرستاری از کودک صورت گرفته و در طول مدت فعالیت پرستار ، ارزیابی و ارزشیابی مداوم از نحوه عملکرد ایشان توسط موسسه انجام می گیرد.

رضایت مندی کارفرما به هر نحوی باید حاصل شود. از این رو تعویض پرستار در هر زمانی به درخواست کارفرما و صلاحدید موسسه قابل اجرا خواهد بود.

مركز پرستاري و مراقبت از کودک، سالمند، بیمار در منزل با بکارگیری نیروهای متخصص آماده ی خدمت رسانی ۲۴ ساعته به خانواده های متقاضی می باشد.