دیابت و میکروارگانیسم های روده – پرستار سالمند

پرستار سالمند در منزل

دیابت و میکروارگانیسم های روده – پرستار سالمند

پیشگیری از دیابت با میکروارگانیسم های روده – مراقب و پرستار سالمند در منزل – نگهداری و مراقبت از سالمند را بررسی می کنیم. دیابت یک بیماری شایع است که انواع مختلفی دارد،در یک بررسی جدید بکه با موضوع روش های پیشگیری از دیابت نوع ۱ و تاثیر قرار دادن میکروارگانیسم ها در روده انجام شد مشخص شد این میکروبیا  به پیشگیری از دیابت نوع ۱ کمک می کند.

ارتباط بین دیابت نوع ۱ و میکروارگانیسم های روده کشف شد.


درباره مرکز مبین

مرکز مبینموسسه امداد پرستاران مبین با مجوز، و عقد قرار داد رسمی به شماره ثبت ۱۶۱۵ و شناسه ملی ۱۴۰۰۵۵۰۰۱۸۶ افتخار دارد در طول مدت فعالیت خود در زمینه پرستاری کودک ، پرستار سالمند و پرستار بیمار در منزل و بیمارستان کارفرمایان خود را در سطح قابل قبولی راضی نگه داشته و شرایط و ملزومات رضایت مندی ایشان را توسط کارشناسان ، مشاورین مجرب ، تحصیل کرده و مسئولیت پذیر این موسسه فراهم نموده است.

http://mobincoo.com/wp-content/uploads/2015/12/800.jpg

شهر سلامتی

۵۰۰۰ مقاله روزانه از برترین سایت های ایران

موسسه امداد پرستاران مبین


به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان، به نقل از medicalxpress، دانشمندان کشف کردند که هدف قرار دادن میکروارگانیسم ها در روده، که به نام میکروبیا شناخته می شود، می تواند به پیشگیری از دیابت نوع ۱ کمک کند.

محقق دانشگاه کوئینزلند، دکتر امم هامیلتون ویلیامز، تفاوتهای موجود در میکروبیولوژیست روده، را در بین افراد مبتلا به دیابت نوع ۱و کسانی که در مقابل بیماری های خودایمنی محافظت می شوند مورد بررسی قرار داد.

قیمت پرستار سالمند در منزل
دیابت در سالمندان – قیمت پرستار سالمند در منزل

وی می گوید: “این تحقیق نشان داده است که یک مولفه ژنتیکی وجود دارد که میکروبیوتا و پاسخ ایمنی در آن تنظیم میشود.

“این بدان معنی است که تغییرات در میکروبیوتا در دیابت نوع ۱ رخ می دهد قبل از اینکه علائم ایجاد شود، و فقط یک عارضه جانبی از این بیماری نیستند.

“بنابراین درمان هایی که میکروبیوتا را هدف قرار می دهند، می توانند از دیابت نوع ۱ در آینده پیشگیری کنند.”

دکتر هامیلتون-ویلیامز گفته، این مطالعه همچنین نشان داده است که ایمونوتراپی با هدف قرار دادن سلول های T در ارتباط با دیابت نوع ۱ منجر به تغییرات چشمگیر در زیست شناسی روده و تغییرات میکروبیوتا در مدل های موش شده است.

وی خاطرنشان می کند: «ما نشان دادیم که حساسیت ژنتیکی و تغییر در عملکرد سیستم ایمنی منجر به تغییرات در میکروبیوتا می شود».

“مفهوم این است که ژنتیک یک فرد به یک میکروبوتو ناسالم و همچنین رژیم غذایی آن کمک میکند.”

دکتر هامیلتون-ویلیامز می گوید: محققان در این تحقیق، میکروسکوپ و حساسیت ژنتیکی را در مدل های موش دیابت نوع ۱ و در مطالعه انسانی دوقلوهای انگلیسی مورد بررسی قرار دادند.

وی تصریح می کند: گام بعدی بررسی آزمایشهای بالینی ایمنوتراپی برای تعیین اینکه آیا تغییر میکروبیوتا در افرادی که به درمان مثبت پاسخ دادند، تغییر می کند است.

دکتر هامیلتون-ویلیامز می گوید: دانشمندان می توانند درمان هایی را که به طور مستقیم با هدف بازگرداندن میکروبیوتاسیون روده به حالت سالم و ایجاد درمان بهتر برای دیابت نوع ۱ انجام می شود، ایجاد کنند.

#پرستار #پرستاری #پرستارکودک #پرستارسالمند #کودک #سالمند #بیمار #مرکز #مراقبت #نگهداری #مراقب #هزینه #استخدام #استخدام_مراقب #قیمت #چاقی #پرستار کودک در منزل #پرستار سالمند در منزل #پرستار در منزل #مراقبت از سالمندان در منزل #خدمات در منزل #نگهداری سالمند در منزل

2 دیدگاه در “دیابت و میکروارگانیسم های روده – پرستار سالمند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *