۳ راز کوچک شاد زیستن

پیاده‌روی داشته باشید | پرستار بیمار

توقع زندگی ای که تمام آن شادی باشد و هیچ غمی در آن نباشد غیرمنطقی است. اما با برخی کارها می‌توانید شادی خود در زندگی را افزایش دهید.


حتما بخوانید : نگهداری سالمند در منزل


درباره مرکز مبین

مرکز مبینموسسه امداد پرستاران مبین با مجوز، و عقد قرار داد رسمی به شماره ثبت ۱۶۱۵ و شناسه ملی ۱۴۰۰۵۵۰۰۱۸۶ افتخار دارد در طول مدت فعالیت خود در زمینه پرستاری کودک ، پرستار سالمند و پرستار بیمار در منزل و بیمارستان کارفرمایان خود را در سطح قابل قبولی راضی نگه داشته و شرایط و ملزومات رضایت مندی ایشان را توسط کارشناسان ، مشاورین مجرب ، تحصیل کرده و مسئولیت پذیر این موسسه فراهم نموده است.

http://mobincoo.com/wp-content/uploads/2015/12/800.jpg

شهر سلامتی

۵۰۰۰ مقاله روزانه از برترین سایت های ایران

موسسه امداد پرستاران مبینشکرگزار باشید

شکرگزار باشید | نگهداری سالمند در منزل
شکرگزار باشید | نگهداری سالمند در منزل

 

چیزی که در اغلب افراد غمگین متوجه آن می‌شویم این است که آن‌ها اغلب به نقاط مثبت دیگران توجه می‌کنند. آن‌ها هیچ‌گاه نمی‌بینند که خودشان چه نعمت‌هایی دارند. اگر می‌خواهید شادتر باشید برای چیزهایی که به شما داده شده است سپاسگزار باشید.


حتما بخوانید : مهارت های کلیدی برای موفقیت تحصیلی


 

کمی جاه‌ طلب باشید

در جامعه‌ی ما جاه‌طلبی زیاد پسندیده نیست. اما شما برای شاد بودن باید کمی این صفت را در خود داشته باشید، نه زیاد. دوست دارید در زندگی به چه جایگاهی از موفقیت برسید؟ نه تنها اینکه چه چیزی یا چه مقدار پولی می‌خواهید بلکه در درونتان دوست دارید به کجا برسید؟ اگر جایگاه مطلوب شما بالاست به خودتان این اجازه را بدهید تا برای آن‌ها تلاش کنید.


حتما بخوانید : مهرات های زندگی رویایی


 

در زمان حال باشید

در زمان حال باشید | نگهداری کودک در منزل
در زمان حال باشید | نگهداری کودک در منزل

 

انسان‌هایی که شاد نیستند همیشه چیز دیگری از زندگی می‌خواهند. آن‌ها همیشه می‌گویند اگر طور دیگری می‌شد، اگر من آن خانه را داشتم، اگر رییس من فرد دیگری بود، اگر ازدواج‌کرده بودم یا مجرد بودم و … سال‌های عمر آن‌ها با این اگرها می‌گذرد. شادی در زمان حال است. از لحظه‌ای که در آن هستید لذت ببرید.

 


همیشه به یاد داشته باشید افراد مهمی هستند که وقتی شما در موقعیت مناسبی هستید در کنار شما بوده و وقتی دچار مشکل می شوید و زمین می خورید پشت سر شما هستند و از شما حمایت می کنند، اینها همان دوستان حقیقی شما هستند.

مشاهده فیلم ۴ راز شاد زیستن خالی از لطف نیست .


نگهداری سالمند در منزل

نگهداری کودک در منزل

نگهداری بیمار در منزل

همراه بیمار در بیمارستان

موسسه امداد پرستاران مبین

یک دیدگاه در “۳ راز کوچک شاد زیستن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *