ناباروری در مردان – همراه بیمار در بیمارستان

همراه بیمار در بیمارستان

ناباروری در مردان – همراه بیمار در بیمارستان

چرا مردان نابارور تمایلی به درمان ندارند؟ استخدام پرستار بیمار در بیمارستان – نگهداری از سالمند را بررسی می کنیم. مردان نابارور نسبت به زنانی که از این عارضه رنج میبرند علاقه کمتری برای درمان از خود نشان میدهند. غالبا زنان بیشتر از مردان به این مشکل دچار هستند. دکتر سیدجلیل حسینی برای رفع این مشکل و عوامل تاثیرگذار بر آن راهنمایی های ویژه ای ارائه داده است که در ادامه خواهید خواند.

رئیس دومین کنگره سلامت مردان – ناباروری مردان با اشاره به اینکه ژنتیک ، تغذیه نامناسب، آب وهوا وعفونت ها از جمله دلایل نازایی هستند، گفت:مردان برای درمان ناباروری کمتربه پزشک مراجعه می کنند.


درباره مرکز مبین

مرکز مبینموسسه امداد پرستاران مبین با مجوز، و عقد قرار داد رسمی به شماره ثبت ۱۶۱۵ و شناسه ملی ۱۴۰۰۵۵۰۰۱۸۶ افتخار دارد در طول مدت فعالیت خود در زمینه پرستاری کودک ، پرستار سالمند و پرستار بیمار در منزل و بیمارستان کارفرمایان خود را در سطح قابل قبولی راضی نگه داشته و شرایط و ملزومات رضایت مندی ایشان را توسط کارشناسان ، مشاورین مجرب ، تحصیل کرده و مسئولیت پذیر این موسسه فراهم نموده است.

http://mobincoo.com/wp-content/uploads/2015/12/800.jpg

شهر سلامتی

۵۰۰۰ مقاله روزانه از برترین سایت های ایران

موسسه امداد پرستاران مبین


دکتر سیدجلیل حسینی در حاشیه دومین کنگره سلامت مردان- ناباروری مردان افزود: فقط ۱۰ تا ۱۵ درصد مردان نابارور به پزشک مراجعه می کنند.

وی ادامه داد: بیشتر مردان نابارور قابل درمان هستند مگر اینکه هیچ نطفه ای نداشته باشند که آن هم با اهدای اسپرم برطرف می شود.

همراه بیمار در بیمارستان
ناباروری در مردان – همراه بیمار در بیمارستان

وی با اشاره به اینکه وضعیت ایران ازلحاظ کیفیت درمان با خارج از کشور تقریبا یکسان است، گفت: ازلحاظ علمی وضعیت خوبی داریم.

حسینی با اشاره به اینکه بیش از یک دهه از نامگذاری روز سلامت مردان می گذارد، گفت: تا کنون در مورد اطلاع رسانی و افزایش آگاهی مردان کارهای خوبی انجام شده اما از این به بعد باید به مسائل تحقیقاتی و علمی در این زمینه توجه بیشتری شود.

رئیس دومین کنگره سلامت مردان- ناباروری مردان به اهداف این کنگره اشاره کرد و گفت: ارائه دستاوردهای مهم ، پرداختن به موضوعات مختلف حوزه سلامت مردان و توجه به ابعاد مختلف مقوله سلامت در این قشر از جمله از مهمترین اهداف این کنگره است.

وی ادامه داد:عوامل اجتماعی موثر بر سلامت مردان، مدیریت زوج نابارور، درمان ناباروری از جمله پنل های تخصصی هستند که در این کنگره ارائه می شوند.

رئیس دومین کنگره سلامت مردان – ناباروری مردان ادامه داد : نقش اورولوژیست ها در ناباروری، مردان؛ جنسیت و سلامت، سلامت روان و ناباروری، شیوه زندگی و پیشگیری از ناباروری از دیگر پنل های تخصصی است که در این رویداد علمی ارائه خواهد شد.

حدود ۵۰ درصد علل ناباروری مردانه است.

دبیرعلمی دومین کنگره سلامت مردان – ناباروری مردان نیز با اشاره به اینکه مردان حدود ۵۰ درصد علل ناباروری هستند، گفت:در گذشته این باور غلط وجود داشت که علت ناباوری فقط زنان هستند و آنان باید تحت درمان قرار گیرند.

دکترعلیرضا خردمند با اشاره به اینکه آمار دقیقی از زوج های نابارور در کشور وجود ندارد، گفت: در دنیا حدود ۱۵ درصد زوج ها نابارور هستند و پیش بینی می شود که این درصد در کشور ما هم باشد.این درصد، جمعیت قابل توجهی را شامل می شود و اقدامات لازم باید مورد توجه بیشتر قرار گیرد.

سلامت مردان موضوع مغفول مانده در جامعه است.

وی اظهار کرد که سلامت مردان موضوع مغفول مانده در جامعه است و به نظر می رسد از این موضوع مهم غفلت شده است.

خردمند ادامه داد که این غفلت در بخش های مختلف از جمله بیماری ها، سلامت روان و سلامت محیط کار انجام گرفته است.

وی با اشاره به اینکه عمدتا کارهای سنگین و خطرناک برعهده مردان است، گفت: این موضوع سبب می شود تا آنان بیشتر در معرض بیماری ها و عوارض ناشی قرار گیرند.

خردمند به ارائه بیش از ۶۰ سخنرانی در موضوعات مختلف اشاره کرد و گفت: بیش از ۳۰۰ مقاله به دبیرخانه این کنگره رسیده است که این مقالات در قالب سخنرانی یا پوستر به شرکت کنندگان ارائه می شود.

#پرستار #پرستاری #پرستارکودک #پرستارسالمند #کودک #سالمند #بیمار #مرکز #مراقبت #نگهداری #مراقب #هزینه #استخدام #استخدام_مراقب #قیمت #چاقی #پرستار کودک در منزل #پرستار سالمند در منزل #پرستار در منزل #مراقبت از سالمندان در منزل #خدمات در منزل #نگهداری سالمند در منزل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *