فرم بالش کودکان – استخدام پرستار کودک

استخدام پرستار کودک در منزل

فرم بالش کودکان – استخدام پرستار کودک

در این مقاله به بررسی فرم بالش کودکان – هزینه استخدام پرستار کودک در منزل میپردازیم.حساسیت شرایط جسمی و رشد نوزاد موجب می شود تا در انتخاب تمام موارد مربوط به او دقت بیشتری انجام شود به عنوان مثال انتخاب و خرید بالش نوزاد که رعایت فاکتورهای مهمی را لازم دارد.

بالش نوزاد را چطور و با چه نکاتی انتخاب کنیم؟

بالشت کودک نقش مهمی در رشد جمجمه و شکل گیری فرم آن دارد ، بالشت مناسب به گردش خون مغز و رشد کمک می کند از طرفی بالشت نامناسب نه تنها روی عملکرد فیزیکی گردن و سر تاثیر می گذارد بلکه باعث نقص مغز می شود پس با توجه به این موارد متوجه می شویم که انتخاب بالشت مناسب برای کودک تازه متولد شده اهمیت بالایی دارد .


درباره مرکز مبین

مرکز مبینموسسه امداد پرستاران مبین با مجوز، و عقد قرار داد رسمی به شماره ثبت ۱۶۱۵ و شناسه ملی ۱۴۰۰۵۵۰۰۱۸۶ افتخار دارد در طول مدت فعالیت خود در زمینه پرستاری کودک ، پرستار سالمند و پرستار بیمار در منزل و بیمارستان کارفرمایان خود را در سطح قابل قبولی راضی نگه داشته و شرایط و ملزومات رضایت مندی ایشان را توسط کارشناسان ، مشاورین مجرب ، تحصیل کرده و مسئولیت پذیر این موسسه فراهم نموده است.

http://mobincoo.com/wp-content/uploads/2015/12/800.jpg

شهر سلامتی

۵۰۰۰ مقاله روزانه از برترین سایت های ایران

موسسه امداد پرستاران مبین


نکات مهمی که باید قبل از خرید بالش برای نوزاد بدانید؟

وقتی نوزادان می خوابند کمرو پشت سرشان در سطح صاف قرارمیگیرد ماهیچه های گردن و کمر بطور طبیعی آرام میگیرد همچنین اگر کودک را به پهلو بخوابانید روی سطح صاف قرار می گیرند بنابراین به بالش نیازی ندارند.

استخدام پرستار کودک در منزل
استخدام پرستار کودک در منزل

کودکان بعد از ۳ماهگی یادمیگیرند سرشان را بلند کنند و گردنشان را بطرف جلو بیارند و خم کنند بنابراین برای حفظ ساختار فیزیکی و راحتی بدن از بالش ۳ماه بعداز تولد استفاه کنید و تا حد ممکن قبل از آن اجازه دهید نوزاد روی تشک مخصوص خود راحت بخوابد.

راهنمای انتخاب بالش مناسب برای نوزاد و کودک :


پرستار سالمند در منزل

استخدام پرستار کودک در منزل


ویژگی ها و مشخصات بالش مناسب نوزاد :

ارتفاع مناسب برای بالشت کودک ۳تا ۴ سانتی متراست و بنابر رشد کودک بالشتی را بر طبق عرض شانه او انتخاب کنید.

مغز و بافت بالشت باید نرم سبک باشد و قابلیت جذب رطوبت راهم داشته باشد.

بالشت ها را باپشم و پوسته گندم سیاه پر کنید همچنین می توانید چای های استفاده شده را جمع آوری و استفاده کنید.

روبالشتی را از جنس پنبه ای انتخاب کنید.

بعضی از والدین به اشتباه فکر می کنند کودکان روی بالشت سفت راحتر می خوابند و سرشان فرم قشنگی تری میگیرد و بهتر رشد میکند اما این درست نیست چرا که جمجمه کودک نرم است و شیار ملاج سر و جمجمه کاملا بهم نزدیک نیست.

استفاده طولانی مدت از بالشت سفت باعث بد شکلی جمجمه می شود و روی زیبایی تاثیر می گذارد.

متابولیسم کودکان بالا است و سرشان زیادعرق می کند طوری که وقتی کودک خواب است تعرقش براحتی بالشت را خیس می کند ؛ ترکیب عرق و شوره براحتی باعث ایجاد میکروب های بیماری زا می شود به همین خاطر لازم است گاهی اوقات بالشت ها را مقابل نور آفتاب گذاشته و مرتب ملحفه آنها را عوض کنید.

بیماری قلبی#میزان ورزش#نارسایی قلبی#ورزش کردن # پرستار سالمند در منزل # پرستار کودک در منزل # پرستار سالمند # پرستار کودک # پرستار در منزل # پرستار نوزاد # پرستاری سالمند # نگهداری از سالمند # پرستار بچه # نگهداری از سالمند در منزل # همراه بیمار #استخدام پرستار بیمار در بیمارستان # قیمت پرستار سالمند در منزل # استخدام پرستار کودک # قیمت پرستار کودک در منزل # پرستار بیمار در منزل # هزینه نگهداری از سالمند در منزل # نگهدار سالمند و کودک  # مراقبت از سالمند در منزل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *