عوامل موثر در افزایش قد افراد – پرستار سالمند

پرستار سالمند در منزل

عوامل موثر در افزایش قد افراد – پرستار سالمند

چه عواملی در افزایش قد، قبل از بلوغ نقش دارد؟ خدمات مراقبت از سالمندان – نگهداری و مراقبت از سالمند را مورد بررسی قرار می دهیم. بیشتر افراد دوست دارند قدی بلند داشته باشند. عوامل زیادی در قد بلند بودن نقش دارد. در گذشته افراد سعی می کردند که از دوران بلوغ شروع به درمان کوتاه قدی کنند اما این اشتباه بود. درمان قد کوتاه باید از بچگی و پیش از دوران بلوغ شروع شود. با ما همراه باشید.

مهران زمان زاده در ارتباط با عوامل مهم بهبود قد اظهارداشت: در صورتي که کمبود هورمون علت کوتاهي قد باشد بايد هورمون مورد نياز رشد توسط پزشک تزريق شود البته درمان با هورمون رشد بعد از اتمام رشد نيز بايد ادامه يابد.


درباره مرکز مبین

مرکز مبینموسسه امداد پرستاران مبین با مجوز، و عقد قرار داد رسمی به شماره ثبت ۱۶۱۵ و شناسه ملی ۱۴۰۰۵۵۰۰۱۸۶ افتخار دارد در طول مدت فعالیت خود در زمینه پرستاری کودک ، پرستار سالمند و پرستار بیمار در منزل و بیمارستان کارفرمایان خود را در سطح قابل قبولی راضی نگه داشته و شرایط و ملزومات رضایت مندی ایشان را توسط کارشناسان ، مشاورین مجرب ، تحصیل کرده و مسئولیت پذیر این موسسه فراهم نموده است.

http://mobincoo.com/wp-content/uploads/2015/12/800.jpg

شهر سلامتی

۵۰۰۰ مقاله روزانه از برترین سایت های ایران

موسسه امداد پرستاران مبین


وي افزود: دليل ادامه درمان با هورمون ايجاد اثراتي ديگر مانند حمايت از عملکرد طبيعي غدد جنسي است همچنين اين هورمون باعث ثابت ماندن چگالي طبيعي استخوان‌ها مي‌شود.

پرستار سالمند در منزل
افزایش قد در افراد – پرستار سالمند در منزل

متخصص غدد و داخلي با تأکيد بر اينکه بهتر است بدانيد که درمان کوتاهي قد بايد هر چه زودتر شروع شود و قبل از بلوغ، سرعت رشدي قد بهبود يابد، گفت: افزايش رشد قدي قبل از درمان ۳ تا ۴ سانتي متر در سال و سال اول درمان ۱۰تا۱۲ سانتي متر در سال و سال‌هاي دوم و سوم درمان ۷ تا۹ سانتي متر در سال است.

زمان زاده با اشاره به استفاده از دوزهاي بالاي هورمون رشد براي بهبود قد عنوان کرد: افزايش دوز هورمون نسبت به وزن، تجويز روزانه دارو، شروع زودرس درمان، درمان قبل از متوقف شدن رشد، تجويز دوزهاي جايگزين هورمون‌هاي تيروئيدي،تجويز دوزهاي جايگزين هورمون‌هاي گلوکوکورتيکوئيدها از ديگر عوامل مهم بهبود قد است که توسط پزشکان براي فرد ارائه مي‌شود.

#پرستار #پرستاری #پرستارکودک #پرستارسالمند #کودک #سالمند #بیمار #مرکز #مراقبت #نگهداری #مراقب #هزینه #استخدام #استخدام_مراقب #قیمت #چاقی #پرستار کودک در منزل #پرستار سالمند در منزل #پرستار در منزل #مراقبت از سالمندان در منزل #خدمات در منزل #نگهداری سالمند در منزل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *