عوامل اصلی افزایش فشار خون – پرستار سالمند

مراقبت از سالمند در منزل

پرستار سالمند در منزل

عوامل اصلی افزایش فشار خون – پرستار سالمند

در این مقاله به بررسی عوامل افزایش فشار خون ، نگهداری و مراقبت از سالمند در منزل می پردازیم.کسانی که از نمک زیاد مصرف می کنند، احتمال ابتلا به فشار خون را در خود افزایش می دهند. نمک اصلی ترین عامل افزایش فشار خون می باشد. در این مقاله در خصوص ابتلا به فشار خون با مصرف بیش از حد نمک اطلاعاتی را آماده کرده ایم. پیشنهاد می کنیم که این مقاله را از دست ندهید و حتما آن را مطالعه کنید. با ما همراه شوید.

پروین روغنی با اشاره به اینکه نمک اصلی‌ترین علت افزایش فشار خون است، اظهار کرد: مصرف نمک زیاد سبب پرفشاری خون شده و در نهایت به بیماری‌های قلبی و عروقی که عامل اول مرگ و میر در کشور است، منجر می‌شود.

وی با بیان اینکه میزان نمک مجاز مصرفی، کمتر از پنج گرم (کمتر از یک قاشق مربا‌خوری) در روز در افراد کمتر از ۵۰ سال است، افزود: افزاد بالای ۵۰ سال و بیماران قلبی مبتلا به فشارخون بالا باید کمتر از سه گرم در روز نمک مصرف کنند.


درباره مرکز مبین

مرکز مبینموسسه امداد پرستاران مبین با مجوز، و عقد قرار داد رسمی به شماره ثبت ۱۶۱۵ و شناسه ملی ۱۴۰۰۵۵۰۰۱۸۶ افتخار دارد در طول مدت فعالیت خود در زمینه پرستاری کودک ، پرستار سالمند و پرستار بیمار در منزل و بیمارستان کارفرمایان خود را در سطح قابل قبولی راضی نگه داشته و شرایط و ملزومات رضایت مندی ایشان را توسط کارشناسان ، مشاورین مجرب ، تحصیل کرده و مسئولیت پذیر این موسسه فراهم نموده است.

http://mobincoo.com/wp-content/uploads/2015/12/800.jpg

شهر سلامتی

۵۰۰۰ مقاله روزانه از برترین سایت های ایران

موسسه امداد پرستاران مبین


کارشناس تغذیه مرکز بهداشت شهرستان شهرکرد با اشاره به اینکه تا حد امکان نمک مصرفی باید کاهش یابد و البته این نمک باید از نوع تصفیه‌شده یددار باشد، اضافه کرد: نمک یددار هم به همان اندازه سایر نمک‌ها موجب افزایش فشار خون می‌شود.

پرستار سالمند در منزل
پرستار سالمند در منزل

روغنی با بیان اینکه بیماری پرفشاری خون می‌تواند از کودکی شروع شود، ادامه داد: بیماری‌های غیرواگیردار، از جمله پرفشاری خون، قابل پیشگیری بوده و مهم‌ترین اقدام در این زمینه، کاهش مصرف نمک است.


پرستار سالمند در منزل

مراقبت از سالمند در منزل


منبع : خبرگزاری فارس

خطرات استفاده زیاد از نمک#عامل اصلی افزایش فشار خون#نمک و افزایش فشار خون

پرستار کودک در منزل # پرستار سالمند در منزلپرستار کودک و سالمند و بیمار #  نگهداری از کودک در منزل # پرستار در منزل # پرستاری سالمند در منزل # نگهداری سالمند در منزل # مرکز خدمات مراقبتی و پرستاری در منزل # mobincoo.com – امداد پرستاران مبین # پرستار بیمار در منزل و بیمارستان # پرستاری از سالمند – نگهداری کودک و سالمند # قیمت پرستار سالمند در منزل # قیمت پرستار کودک در منزل # هزینه نگهداری از سالمند در منزل # استخدام پرستار کودک # استخدام مراقب سالمند # مراقبت از سالمند # نگهداری از سالمند # مراقبت از سالمند در منزل

یک دیدگاه در “عوامل اصلی افزایش فشار خون – پرستار سالمند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *