عوارض کمبود ویتامین E – پرستار کودک در منزل

قیمت پرستار کودک در منزل

عوارض کمبود ویتامین E – پرستار کودک

در این مقاله به بررسی عوارض کمبود ویتامین E و تاثیر آن در سقط شدن جنین – استخدام پرستار کودک  – مراقب کودک در منزل می پردازیم.ویتامین ها نقش مهمی در حفظ سلامت فرد به عهده دارند و از مواد ضروری مورد نیاز بدن به شمار می آیند. برخی ویتامین ها درون بدن تولید می شوند مانند ویتامین D و برخی دیگر را باید به وسیله تغذیه به بدن رساند. ویتامین E از جمله مهم ترین ویتامین های مورد نیاز بدن است. با ما همراه باشید.

زمانی که جنین به قدرکافی ویتامین E دریافت نکند، ممکن است مادر باردار در معرض سقط جنین قرار گیرد، چراکه کمبود این ویتامین از رشد اعضای حیاتی بدن نوزاد جلوگیری می کند.


درباره مرکز مبین

مرکز مبینموسسه امداد پرستاران مبین با مجوز، و عقد قرار داد رسمی به شماره ثبت ۱۶۱۵ و شناسه ملی ۱۴۰۰۵۵۰۰۱۸۶ افتخار دارد در طول مدت فعالیت خود در زمینه پرستاری کودک ، پرستار سالمند و پرستار بیمار در منزل و بیمارستان کارفرمایان خود را در سطح قابل قبولی راضی نگه داشته و شرایط و ملزومات رضایت مندی ایشان را توسط کارشناسان ، مشاورین مجرب ، تحصیل کرده و مسئولیت پذیر این موسسه فراهم نموده است.

http://mobincoo.com/wp-content/uploads/2015/12/800.jpg

شهر سلامتی

۵۰۰۰ مقاله روزانه از برترین سایت های ایران

موسسه امداد پرستاران مبین


محققان دانشگاه اورگن اخیراً دریافته اند که کمبود شدید ویتامین E موجب کاهش اسیدهای ضروری  بدن می شود که سلول ها را مجبور می کند تا برای پیشگیری از آسیب و صدمه بر گلوکز تکیه نمایند.

در صورت فقدان گلوکز برای تامین انرژی، بسیاری از ویژگی های فیزیکی و نورولوژیکی، مخصوصاً در مغز، ایجاد نمی شود و در نتیجه مرگ اتفاق می افتد.

قیمت پرستار کودک در منزل
قیمت پرستار کودک در منزل

ویتامین E به سیستم ایمنی در مقابله با بیماری ها کمک می کند اما یکی از وظایف اصلی آن، نقش آن به عنوان یک آنتی اکسیدان است. در این نقش، مولکول های باردار منفی موسوم به رادیکال های ازاد را که می توانند به سلول ها اسیب رسانده و منجر به بروز مشکلاتی نظیر بیماری قلبی و سرطان شوند را خنثی می کند.

به گفته محققان، با محدودکردن تولید رادیکال های آزاد و همچنین از طریق سایر مکانیسم ها، ویتامین E می تواند به پیشگیری یا به تاخیرانداختن بیماری های مزمن مرتبط با رادیکال های آزاد کمک کند.

مطالعات قبلی هم نشان داده اند که ویتامین E برای رشد جنین ضروری است. اما مطالعه جدید نشان می دهد که در جنین انسان، برخی از مهم ترین دوره های رشد مغز و اعصاب در اولین هفته های بارداری اتفاق می افتد.

به گفته محققان، روغن های گیاهی، مغزیجات، دانه ها و سبزیجات پربرگ از منابع جامد ویتامین E هستند.

طبق اعلام موسسه ملی سلامت آمریکا هر فرد بزرگسال باید روزانه حدود ۱۵ میلیگرم ویتامین E مصرف کند.

از دیگر علائم کمبود ویتامین E، ضعف و سستی عضلات، مشکلات چشمی و بینایی و مشکلات تعادلی است که در بلندمدت می تواند به کبد و کلیه ها هم آسیب برساند.

اگرچه مصرف بیش از اندازه ویتامین E ریسک خونریزی را افزایش داده و موجب بروز خونریزی جدی در مغز می شود، چراکه موجب کاهش توانایی لختگی خون بعد از بریدگی یا جراحت می شود.

پرستار کودک در منزل # پرستار سالمند در منزل# پرستار در منزل # مراقبت از سالمندان در منزل # خدمات در منزل # نگهداری سالمند در منزل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *