علائم آرتریت سوریاتیک – پرستار سالمند

پرستار سالمند در منزل

علائم آرتریت سوریاتیک – پرستار سالمند و کودک 

اگر به سوریازیس مبتلا نباشید نیز آرتریت سوریاتیک همچنان می تواند شما را تحت تاثیر قرار دهد. سوریازیس یک بیماری خود ایمنی مزمن است که موجب شکل گیری تکه های قرمز و پوسته پوسته روی پوست می شود.

بیشتر افرادی که به آرتریت سوریاتیک مبتلا می شوند درابتدا به سوریازیس مبتلا بوده اند. حدود ۱۰ تا ۲۰ درصد از افراد مبتلا به سوریازیس به یک نوع التهابی آرتریت نیز مبتلا خواهند شد که به آرتریت سوریاتیک شناخته می شود.


درباره مرکز مبین

مرکز مبینموسسه امداد پرستاران مبین با مجوز، و عقد قرار داد رسمی به شماره ثبت ۱۶۱۵ و شناسه ملی ۱۴۰۰۵۵۰۰۱۸۶ افتخار دارد در طول مدت فعالیت خود در زمینه پرستاری کودک ، پرستار سالمند و پرستار بیمار در منزل و بیمارستان کارفرمایان خود را در سطح قابل قبولی راضی نگه داشته و شرایط و ملزومات رضایت مندی ایشان را توسط کارشناسان ، مشاورین مجرب ، تحصیل کرده و مسئولیت پذیر این موسسه فراهم نموده است.

http://mobincoo.com/wp-content/uploads/2015/12/800.jpg

شهر سلامتی

۵۰۰۰ مقاله روزانه از برترین سایت های ایران

موسسه امداد پرستاران مبین


این شرایط موجب درد، تورم و حساسیت به لمس در مفاصل می شود. چند نشانه که از خطر آرتریت سوریاتیک حکایت دارند،بیشتر آشنا می شویم.  شما اضافه وزن دارید. اگرچه پژوهش ها ادامه دارند، یافته هایی وجود دارند که اضافه وزن وابتلا به سوریازیس وآرتریت سوریاتیک را مرتبط دانسته اند.

درناخن های خود به سوریازیس مبتلا هستید. نتایج یک مطالعه نشان داده است، از بیمارانی که هم به سوریازیس و هم آرتریت سوریاتیک مبتلا بوده اند، تقریبا ۸۰ درصد دارای بیماری ناخن بودند.

در جوانی ابتلا به سوریازیس در شما تشخیص داده شده است. کودکان بیشتر از بزرگسالان احتمال دارد به طور همزمان سوریازیس و آرتریت سوریاتیک را تجربه کنند. یکی از اعضای خانواده شما به آرتریت سوریاتیک مبتلا است وهمچنین خود شما به سوریازیس مبتلا هستید. عوامل ژنتیکی نقش مهمی در خطر آرتریت سوریاتیک ایفا می کنند، اما پژوهش ها در زمینه شناسایی این که کدام ژن ها در این زمینه نقش دارند، ادامه دارد.

شما یک جراحت دارید. نتایج یک مطالعه نشان داده است، آسیب جسمانی ممکن است با تحریک آرتریت سوریاتیک در میان افراد مبتلا به سوریازیس مرتبط باشد. شما گلو درد داشته اید. عفونت های شایع مانند گلو درد ممکن است یک عامل محرک برای شعله ور شدن آرتریت سوریاتیک باشند.

پرستار سالمند
پرستار سالمند – امداد پرستاران مبین

شما به اچ آی وی مبتلا هستید. افراد مبتلا به اختلال نقص ایمنی احتمال بیشتری دارد به آرتریت سوریاتیک مبتلا شوند. آرتریت سوریاتیک ممکن است مقدم بر تشخیص عفونت اچ آی وی باشد.پرستار سالمند

اگرچه آرتریت سوریاتیک بیشتر در افراد مبتلا به سوریازیس رخ می دهد، اما این شرایط می تواند افرادی که به این بیماری مبتلا نیستند را نیز تحت تاثیر قرار دهد. در حال حاضر، درمانی برای آرتریت سوریاتیک وجود ندارد، اما گزینه هایی مانند داروهای ضد التهابی غیراستروئیدی،داروهای سرکوب کننده ایمنی،وتزریق استروئید ممکن است به پیشگیری از درد و ناتوانی مفاصل کمک کنند.پرستار سالمند

آرتریت،آرتروز،پرستار سالمند،درد مفاصل،پرستار سالمند،پوکی استخدان،پرستار سالمند،ژنتیک،پرستار سالمند،چاقی،پرستار سالمند،امداد پرستاران مبین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *