درباره ما

شرکت مهندسی مبین سازه پیشرو در فناوری نانو پلیمری صنعت ساختمان بزرگترین و معتبرترین ارائه دهنده کلیه محصولات عایق های نانو پلیمری جهت کاهش هزینه های ناشی از رطوبت و اتلاف انرژی ، دارای کادر پرسنلی متخصص و مجرب جهت ارائه کلیه خدمات در راستای پایش و ارتقاع فناوری نانو  در ساختمان و رضایت مندی شما مشتریان محترم و گرامی با بیش از ۱۴ سال سابقه درخشان و با بهترین خدمات و نازلترین قیمت ممکن در سطح تهران می باشد.

این نوع عایق رطوبتی نانو بدلیل قدرت نفوذ زیاد ذرات نانو بسیار مقرون به صرفه بوده و طول عمر بالایی دارند. ویژگی بسیار مهم این محصول عایق نانو بالا بردن توان مقاومت سطح در برابر سایش ، ضربه و فشار. این محصول ترکیب منحصر به فردی دارد که در برابر تخریب ناشی از اشعه فرابنفش خورشید ، تغییرات دمایی و بارش مداوم باران ایزوله و مقاوم است.

تولید محصولات نانو در صنعت ساختمان و گسترش تحقیق و توسعه در ایجاد سبکی نوین برای زندگی برتر و آسان در مسیر پیشبرد توسعه زیرساخت های علمی، صنعتی و مهندسی و کنترل هدر رفت آب در ساختمان و سازه بوده تيم فني اين شركت آماده است ضمن مشاوره فني جهت انتخاب مناسب‌ترين توليدات شركت، مشكلات ساختماني خاص پيش روي شما را بررسي و ضمن ارائه راه كار، محصول ويژه را طراحي و توليد نمايد.

مزایای عایق  نانو پلیمری مبین سازه  :

۱) کریستالی ( بی رنگ) و انواع رنگ های مختلف

۲) ایزولاسیون و آب بندی کلیه سطوح در معرض رطوبت

۳) مقاوم در برابر ضربه و خش ، ضد اسید و ضد قلیا بودن

۴)  نفوذ پذیری قوی در سطح سازه

۵) ضد جلبک ، ضد قارچ و خزه

۶) مقاوم در برابر اشعه UV – گازهای اسیدی و …

۷) عایق حرارت به میزان زیاد

۸) خشک شدن سریع سطوح کمتر از ۱۲ساعت

شرکت ما افتخار دارد در طول مدت فعالیت خود در زمینه  فناوری نانو پلیمری صنعت ساختمان با هدف ارتقاء سلامت در راستای رضایتمندی و مشتری مداری کارفرمایان محترم متقاضی خود را در سطح قابل قبولی از میزان رضایت مندی ارائه سرویس مطلوب قرار داده و نیز هر روز نیروی جدید استخدام نموده و آموزش می دهد.