عایق رطوبتی نانو پلیمری ، حرارتی ، صوتی

عایق رطوبتی نانو پلیمری ، حرارتی ، صوتی مبین سازه

امروزه پیشرفت تکنولوژی نانو در صنعت ساختمان دنیا و تولید نسل جدید عایق نانو پلیمری جهت ایزولاسیون استخر ، سونا ، پشت بام ها ، نمای ساختمان ، مخازن بتنی آب ، سرویس های بهداشتی و کلیه مکان های در تماس با آب و رطوبت ، بر پایه فناوری نانو قابل استفاده است .موضوع عایق پلیمری در صنعت ساختمان بسیار مهم و در بسیاری از موارد برای سازنده ها سوال بر انگیز بوده که از چه نوع عایق رطوبتی پلیمری جدید در ساختمان یا پروژه ها می توان استفاده کرد تا سطح ساختمان و سازه کاملا ایزوله و آب بند شده و با مشکل مواجه نشوند؟

نانو عایق پلیمری استخر
عایق رطوبتی نانو پلیمری 

نانو عایق رطوبتی پلیمری مبین جهت ایزولاسیون استخر ، پشت بام ها ، مخازن بتنی آب ، سرویس های بهداشتی و کلیه مکان های در تماس با آب و رطوبت ، قابل استفاده است . ایزوله ساز و عایق رطوبتی بسیار مناسب برای باغ‌های پشت بامی ( Roof Garden ) دیوارهای سبز ( Green Wall )سقف کارخانجات و انبارها، سطوح گالوانیزه، ایرانیت و همچنین به عنوان رزین با خاصیت ضد آب ، گرد و خاک بر روی نماهای خارجی ( سنگ ، آجر ، سیمان …) قابل استفاده است. این نانو عایقهای رطوبتی در مقایسه با انواع دیگر روشهای عایقکاری بسیار سریعتر، سبکتر، ارزانتر هستند.

نانو عایق رطوبتی پلیمری مبین جایگزین مطمئن به جای قیر گونی و ایزوگام ، علاوه بر این که یک عایق رطوبتی جدید محسوب می گردد نوعی پوشش به صورت آب بند بوده و از مواد پلیمری بر پایه آب، نوعی عایق نانو است که با تکنولوژی نانو ساخته شده ، این عایق پس از خشک شدن و تشکیل پلیمر کاملا آب بند می شود.

مزایای عایق رطوبتی نانو پلیمر:

۱) ایزولاسیون و آب بندی تمامی سطوح (سیمان،بتن،کاشی، موزاییک، سنگ، گچ، سنگ های رسوبی، فلز و چوب)

۲) مایع با قابلیت و قدرت نفوذ بالا و مخوط شدن یک دست با سطح زیرین

۳) نصب و اجرای سریع و آسان

۴)  جایگزین ایزوگام و عایق های قدیمی

۵)  ضد ترک و درز و شکستگی

۶) عدم نیاز به تخریب عایق های قبلی

۷)  مقاوم در برابر مواد شیمیایی، اسیدی، بازی، نفتی و مشتقات

۸) در رنگ های اصلی و تنوع رنگی بالا و رنگ کریستالی (بی رنگ)

۹) زمان خشک شدن سریع

۱۰) عمر بسیار طولانی و بالا

۱۱) قیمت مناسب ، ارزان مقرون به صرفه نسب به سایر عایق ها

۱۲) عایق کاری و رنگ آمیزی همزمان

۱۳) آنتی UV: بازتاب نور خورشید و جلوگیری از گرم شدن سطوح

۱۴) عایق همزمان رطوبت و حرارت

۱۵) آنتی باکتری ، ضد قارچ ، ضد جلبک

عایق رطوبتی نانو پلیمری پشت بام ، عایق نانو پلیمری استخر ، قیمت عایق نانو پلیمری ساختمان ، عایق نانو پلیمری رطوبتی کف ، نانو عایق نمای ساختمان ، پوشش عایق نما با پلی استایرن ،  بازسازی ساختمان ، عایق نمای بیرونی ساختمان  ، اپوکسی یا پلی اورتان  ، دکوراسیون داخلی