رگ خونی در مدفوع نوزاد – پرستار کودک

اعزام پرستار - پرستار کودک در منزل

رگ خونی در مدفوع نوزاد – پرستار کودک

در این مقاله به بررسی رگ خونی در مدفوع نوزاد – استخدام مراقب و پرستار کودک در منزل میپردازیم. توجه مادران به مدفوع نوزاد باعث می شود هر گونه علائم غیر طبیعی در مدفوع را شناسایی کنند ودر صدد رفع آن برآیند .زیرا وجود رگ خونی در مدفوع کودک می تواند نشانه یک بیماری در کودک باشد که نیاز به بررسی تخصصی تری دارد.

علت وجود رگ خونی در مدفوع نوزاد چیست؟

بسیاری از بیماریها علائمی دارند که میتوان با نگرشی دقیق تر در بدن به این نشانه ها پی برد. توجه به مدفوع وادرار نوزادان باعث می شود بیماریها را زودتر در بدن عزیزانمان تشخیص دهیم و به درمان آنها بپردازیم .به ادامه این مطلب که به علت رگ خونی در مدفوع نوزدان می پردازد توجه کنید.


درباره مرکز مبین

مرکز مبینموسسه امداد پرستاران مبین با مجوز، و عقد قرار داد رسمی به شماره ثبت ۱۶۱۵ و شناسه ملی ۱۴۰۰۵۵۰۰۱۸۶ افتخار دارد در طول مدت فعالیت خود در زمینه پرستاری کودک ، پرستار سالمند و پرستار بیمار در منزل و بیمارستان کارفرمایان خود را در سطح قابل قبولی راضی نگه داشته و شرایط و ملزومات رضایت مندی ایشان را توسط کارشناسان ، مشاورین مجرب ، تحصیل کرده و مسئولیت پذیر این موسسه فراهم نموده است.

http://mobincoo.com/wp-content/uploads/2015/12/800.jpg

شهر سلامتی

۵۰۰۰ مقاله روزانه از برترین سایت های ایران

موسسه امداد پرستاران مبین


آیا می دانید وجود رگ خونی در مدفوع نوزادان نشانه چیست؟

نوزاد من دختره ٤ ماه و یک هفته هست که توی مدفوعش یک رگه خونی کوچیک دیدم، علتش چیه؟ فقط شیر خودمو می خوره و وزن بدو تولد ٢.٦٥٠ بود. از سه ماهگی قطره آهن می خوره و از ٢ ماهگی ویتامین دی.

قیمت پرستار کودک در منزل
قیمت پرستار کودک در منزل

پاسخ یک متخصص کودکان :

شما نباید قطره آهن به نوزاد را از سه ماهگی شروع می کردید چرا که زود شروع کردن قطره ها و ویتامین ها برای نوزادان ممکن است که مشکلاتی مانندمشکلات گوارشی را برای آنها به وجود آورد. قطره آهن در نوزادان باید از پایان ۶ ماهگی شروع شود.

وجود رگه های خونی در مدفوع کودک علت گوناگونی دارد.

از قبل ۶ ماهگی نوزاد تمام ویتامین ها و مواد مغذی مورد نیز خود را از طریق شیر مادر دریافت می کند. اگر رگ خونی در مدفوع نوزاد همراه با درد، تب و بوی بد مدفوع هنگام دفع باشد ممکن است که به دلیل عفونت دستگاه گوارش باشد که منجر به تغییر رنگ مدفوع نوزاد می شود.


مراقبت از سالمند در منزل

پرستار کودک در منزل


حتی اینکه رگ خون با مدفوع ترکیب بوده یا جدا و اینکه اول مدفوع بوده یا آخر مدفوع برای ما خیلی مهم است و باید آزمایش از نوزاد شما گرفته شود تا علت آن مشخص شد. به شما توصیه می کنم که برای بررسی های بیشتر نوزد خود را در اولین فرصت به متخصص اطفال ببرید تا معاینات دقیق تری روی او انجام شود.

مدفوع نوزاد سالم شیر خوار :

اگر کودک شما شیر مادر می خورد، مدفوع او زرد یا کمی سبز می شود و خامه ای شکل است. ممکن است غلظت آن مانند حالت اسهال باشد. مدفوع نوزاد شیرخوارد معمولا مانند خردل دیژون و پنیر مخلوط است و ممکن است دارای دانه هایی باشد. بوی آن نیمه بد است.

اگر در پوشک نوزاد مدفوع سبز و خلطی روشن دیدید، تقریبا مانند جلبک، او احتمالا شیر کم کالری که در ابتدا خارج می شود را به مقدار زیاد دریافت کرده است – و شیر با چربی بالا و فوق العاده مغذی دریافت نکرده است. این به این معناست که شما به اندازه کافی از هر سینه به او شیر نمیدهید.

پرستار سالمند در منزل # پرستار کودک در منزل # پرستار سالمند # پرستار کودک # پرستار در منزل # پرستار نوزاد # پرستاری سالمند # نگهداری از سالمند # پرستار بچه # نگهداری از سالمند در منزل # همراه بیمار #استخدام پرستار بیمار در بیمارستان # قیمت پرستار سالمند در منزل # استخدام پرستار کودک # قیمت پرستار کودک در منزل # پرستار بیمار در منزل # هزینه نگهداری از سالمند در منزل # نگهدار سالمند و کودک  # مراقبت از سالمند در منزل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *