روش هایی برای زیبایی بیشتر

پرستار سالمند در منزل

ترفندهایی ساده برای زیبایی بیشتر شما

کمک به پاها

پرستار سالمند در منزل


درباره مرکز مبین

مرکز مبینموسسه امداد پرستاران مبین با مجوز، و عقد قرار داد رسمی به شماره ثبت ۱۶۱۵ و شناسه ملی ۱۴۰۰۵۵۰۰۱۸۶ افتخار دارد در طول مدت فعالیت خود در زمینه پرستاری کودک ، پرستار سالمند و پرستار بیمار در منزل و بیمارستان کارفرمایان خود را در سطح قابل قبولی راضی نگه داشته و شرایط و ملزومات رضایت مندی ایشان را توسط کارشناسان ، مشاورین مجرب ، تحصیل کرده و مسئولیت پذیر این موسسه فراهم نموده است.

http://mobincoo.com/wp-content/uploads/2015/12/800.jpg

شهر سلامتی

۵۰۰۰ مقاله روزانه از برترین سایت های ایران

موسسه امداد پرستاران مبین


موز میوه‌ای است که کمک می‌کند پوست شما نرم‌تر شود. تکه‌ای موز را در ظرفی له کرده و آن را با چند فطره عسل ترکیب کنید. پاهای خود را در یک کیسه‌ی پلاستیکی پوشانده و اجازه دهید برای ده دقیقه در ترکیب باشد. سپس آن را شسته و به‌آرامی با یک سنگ‌پا روی آن بکشید.

درشت نشان دادن چشم‌ها

پرستار سالمند در منزل

به‌جای استفاده از سایه چشم‌های قهوه‌ای یا زغالی روی پلک‌های خود از سایه‌های کم‌رنگ و روشن استفاده کنید. نور سبب انعکاس رنگ‌دانه‌ها شده و کمی چشم‌های شما را بازتر نشان می‌دهد، درنتیجه دیگر گود دیده نمی‌شوند. کارتان را با ریمل قهوه‌ای تمام کنید.

آرایش آسان چشم

پرستار سالمند در منزل

از تن‌های مختلف یک رنگ سایه استفاده کنید. روشن‌ترین تن رنگ را روی تمام پلکتان بزنید، تیره‌ترین را نزدیک خط مژه و سایه با تن رنگی متوسط را درست روی چین‌های پلک بزنید.

از بین بردن لکه‌ها

پرستار سالمند در منزل

برای کمک به از بین بردن مشکلات پوستی این ترفند را امتحان کنید: سه بار در هفته به‌آرامی یک توت‌فرنگی شسته را روی نقاط لک شده بمالید. بگذارید آب‌میوه دو دقیقه روی پوستتان بماند و بعد آن را آب بکشید. اسید میوه کمک می‌کند لکه‌ها کمرنگ شوند.

ترفندی برای پوشاندن کامل صورت

حتی بهترین کرم پودرهای مایع نیز نمی‌توانند کاملاً صورت شما را بی لک و عیب نشان دهند مگر اینکه خوب ترکیب‌شده باشند. برای اینکه رنگ خوب روی پوست شما بنشیند آن را روی یک اسفنج مرطوب آرام بمالید. اسفنج را خیس کرده، سپس فشار دهید تا تقریباً خشک شود. کرم پودر را پشت دستتان پخش کرده و اسفنج را روی آن فشار دهید. هرجایی از صورتتان که می‌خواهید بمالید.

مانیکور خانگی خود را ماندگارتر کنید

پرستار سالمند در منزل

پس از زدن لاک پایه کمی بیشتر از آن روی نوک ناخن‌هایتان بکشید. مانند همیشه با دو لایه لاک کارتان را انجام دهید. مرحله‌ی دوم نوک ناخن‌های شما را تقویت می‌کند، جایی که از بین رفتن رنگ ناخن از آن شروع می‌شود.

تراشیدن مدادهای آرایشی

پرستار سالمند در منزل

برای جلوگیری از شکستن مداد آرایشتان زمانی که آن را می‌تراشید راه‌حل زیر را امتحان کنید. سی دقیقه قبل از تراشیدن مداد آن را در فریزر قرار دهید. این کار باعث می‌شود مداد شما کمتر شکننده باشد و خطی‌ مرتب‌تر بکشد. قبل از استفاده از مداد ضربه‌ی آرامی با آن به پشت دستتان بزنید تا نرم‌تر شود.


پرستار سالمند در منزل

پرستار کودک در منزل

پرستار بیمار در منزل

پرستار سالمند در منزل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *