رفع گرفتگی بینی – پرستاری از سالمند

پرستاری از سالمند

رفع گرفتگی بینی – پرستاری از سالمند

در این مقاله به بررسی رفع گرفتگی بینی – استخدام مراقب ، پرستار برای سالمند در منزل می پردازیم.بخشی از ناراحتی های ایجاد شده براثر سرماخوردگی و آنفولانزا گرفتگی و کیپ شدن بینی است که بسیار آزاردهنده است ، نفس را با ۴ نسخه فوری طب سنتی باز کنید.

بهترین درمان و روش خانگی برای رفع کیپ شدن بینی :

گرفتگی بینی معمولا نشان دهنده مشکلات دیگر سلامتی مثل عفونت سینوس هاست که البته شرایط ناراحت کننده ای است ومی تواند روزها طول بکشد برای همین شناخت راه درمان سریع و مناسبی می تواند کاربردی باشد ، در ادامه این بخش ۴ نسخه طبیعی برپایه طب سنتی را معرفی خواهیم کرد که سالهاست به عنوان درمان فوری گرفتگی بینی در کشورهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.


درباره مرکز مبین

مرکز مبینموسسه امداد پرستاران مبین با مجوز، و عقد قرار داد رسمی به شماره ثبت ۱۶۱۵ و شناسه ملی ۱۴۰۰۵۵۰۰۱۸۶ افتخار دارد در طول مدت فعالیت خود در زمینه پرستاری کودک ، پرستار سالمند و پرستار بیمار در منزل و بیمارستان کارفرمایان خود را در سطح قابل قبولی راضی نگه داشته و شرایط و ملزومات رضایت مندی ایشان را توسط کارشناسان ، مشاورین مجرب ، تحصیل کرده و مسئولیت پذیر این موسسه فراهم نموده است.

http://mobincoo.com/wp-content/uploads/2015/12/800.jpg

شهر سلامتی

۵۰۰۰ مقاله روزانه از برترین سایت های ایران

موسسه امداد پرستاران مبین


گرفتگی و کیپ شدن بینی را بدون دارو رفع کنید :

علل و دلایل کیپ شدن بینی :

آلرژی

پرستاری سالمند
پرستاری سالمند در منزل

تب

انحراف بینی

پلیپ بینی

درمعرض موادشیمیایی بودن

محرکهای بیرونی عفونت سینوس ها

سرماخوردگی

نشانه های گرفتگی و کیپ شدن بینی :

مخاط

آبریزش بینی

دردسینوس ها

التهاب بافت های بینی

نسخه درمان کیپ شدن بینی با ترکیبات گیاهی و طب سنتی :

نمک وجوش شیرین

۱ق نمک دریا

۱/۲ ق چ جوش شیرین

نحوه آمادگی :


نگهداری از سالمند در منزل

مراقبت و پرستار در منزل


همه ی مواد را داخل شیشه بایک فنجان آب ترکیب کنید و خوب تکان دهید سپس تا آنجاکه ممکن است بدمید تامخاط خارج شود و باقطره چکان چندقطره داخل بینی بریزید.

۵دقیقه بعد دوباره بدمید اینکار را چندبار انجام دهید که مشکل کیپ شدن بینی رفع شود.

رفع فوری کیپ شدن بینی با سیر

معجون سیر برای درمان فوری کیپ شدن بینی

۳بوته سیر

۱فنجان آب

بوته های سیر راداخل آب بجوشانیدو دوبار در روز نوشیدنی بدست آمده را بنوشید به همین سادگی و تنها بعد از یکبار استفاده احساس بهبود خواهید کرد. این روش یکی از سریعترین روش های رفع گرفتگی بینی است که به نسخه ثانیه ای معروف است.

درمان خانگی و گیاهی کیپ شدن بینی با کمپرس زنجبیل :

زنجبیل ها راتکه تکه کنید و به آب جوش بیفزایید بعداز اینکه ۲۰دقیقه باحرارت کم جوشید دستمال تمیزی را با آن خیس کنید و روی صورت بمالید بعد از ۱۵ دقیقه بردارید اینکاررا ۲بار در روز انجام دهید.

سرکه سیب محلول درمان کیپ شدن بینی :

۱ق چ سرکه سیب را داخل یک لیوان آب بریزید و بنوشید اینکارسینوس ها را باز می کند، درطول روز اینکار را تکرار کنید تا شاهد رفع سریع کیپ شدن بینی باشید.

پرستار کودک در منزل # پرستار کودک و سالمند و بیمار #  نگهداری از کودک در منزل # پرستار در منزل # پرستار سالمند در منزل # نگهداری سالمند در منزل # مرکز خدمات مراقبتی و پرستاری در منزل # mobincoo.com – امداد پرستاران مبین # پرستار بیمار در منزل و بیمارستان # پرستاری از سالمند – نگهداری کودک و سالمند # قیمت پرستار سالمند در منزل # قیمت پرستار کودک در منزل # هزینه نگهداری از سالمند در منزل # استخدام پرستار کودک # استخدام مراقب سالمند # مراقبت از سالمند # نگهداری از سالمند # مراقبت از سالمند در منزل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *