دلایل سرفه در شب – پرستار سالمند

پرستار سالمند در منزل

دلایل سرفه در شب – پرستار سالمند

عوامل بروز سرفه در شب – استخدام مراقب سالمند – نگهدار کودک و سالمند را مورد بررسی قرار می دهیم. برخی افراد به محض اینکه سرشان را روی بالش می گذارند دچار سرفه های مزمن می شوند و شبانه این عارضه به سراغشان می آید ؛علت این سرفه های مکرر در هنگام شب چیست؟

یک متخصص بیماری‌های ریوی به بررسی علت سرفه‌های مکرر شبانه پرداخت و گفت: تداوم سرفه بیش از ۴ هفته نیاز به پیگیری و مراجعه به پزشک دارد.


درباره مرکز مبین

مرکز مبینموسسه امداد پرستاران مبین با مجوز، و عقد قرار داد رسمی به شماره ثبت ۱۶۱۵ و شناسه ملی ۱۴۰۰۵۵۰۰۱۸۶ افتخار دارد در طول مدت فعالیت خود در زمینه پرستاری کودک ، پرستار سالمند و پرستار بیمار در منزل و بیمارستان کارفرمایان خود را در سطح قابل قبولی راضی نگه داشته و شرایط و ملزومات رضایت مندی ایشان را توسط کارشناسان ، مشاورین مجرب ، تحصیل کرده و مسئولیت پذیر این موسسه فراهم نموده است.

http://mobincoo.com/wp-content/uploads/2015/12/800.jpg

شهر سلامتی

۵۰۰۰ مقاله روزانه از برترین سایت های ایران

موسسه امداد پرستاران مبین


دکتر اردا کیانی درباره علت تشدید سرفه‌های شبانه در افرادی که زمینه ابتلا به هیچ گونه بیماری زمینه‌ای را ندارند گفت: علت سرفه‌های مزمن شبانه به سه دسته عمده از قبیل سینوزیت و ترشحات پشت حلق، ریفلاکس معده(بازگشت اسید معده) و بیماری‌های انسدادی ریه مانند COPD و آسم تقسیم بندی می‌شود.

پرستار سالمند در منزل
سرفه در افراد – پرستار سالمند در منزل

وی با بیان اینکه تداوم سرفه بیش از ۴ هفته نیاز به پیگیری و مراجعه به پزشک دارد عنوان کرد: بیماری‌های سیوزیت و ترشحات پشت حلق و ریفلاکس معده جزو عمده‌ترین دلایل سرفه‌های شبانه هستند بنابراین به افراد توصیه می‌شود اگر سرفه‌های شبانه آنها بیش از ۴ هفته به طول انجامید حتما جهت عکس و رادیوگرافی از سینه و ریه به پزشک مراجعه کنند.

این متخصص بیماری‌های ریوی در ادامه افزود: هنگامی که افراد دچار سرفه‌های شبانه شدند می‌توانند با مصرف برخی درمان‌های خانگی مانند آویشن و عطر پیچک سمی، شربت ضد سرفه، انجام بخور و کاهش میزان مصرف غذاهای شبانه به بهبود سرفه‌های شبانه کمک کنند.

وی با توجه به افرادی که با بیماری‌های زمینه‌ای مانند آنفلوآنزا و سرماخوردگی دچار سرفه‌های شبانه می‌شوند گفت: سرفه‌های شبانه در این افراد ایجاد عارضه می‌کند برای مثال ممکن است فرد دچار فتق، شکستگی دنده، بی‌اختیاری ادرار، خونریزی و … شوند که به این افراد هشدار داده می‌شود سرفه‌های شبانه را جدی بگیرند و جهت پیشگیری از بروز عارضه به پزشک مراجعه کنند.

#پرستار #پرستاری #پرستارکودک #پرستارسالمند #کودک #سالمند #بیمار #مرکز #مراقبت #نگهداری #مراقب #هزینه #استخدام #استخدام_مراقب #قیمت #چاقی #پرستار کودک در منزل #پرستار سالمند در منزل #پرستار در منزل #مراقبت از سالمندان در منزل #خدمات در منزل #نگهداری سالمند در منزل

یک دیدگاه در “دلایل سرفه در شب – پرستار سالمند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *