خواص پروبیوتیک ها در سلامت بدن – پرستار کودک

پرستار کودک در منزل

خواص پروبیوتیک ها در سلامت بدن – پرستار کودک

در این مقاله به بررسی خواص پروبیوتیک ها در سلامت بدن – استخدام پرستار کودک – مراقب برای کودک در منزل می پردازیم.بیماری های عفونی و مشکلات ناشی از دستگاه گوارش را می توان با مصرف پروبیوتیک ها کنترل کرد،در این مقاله شما را با خواص شگفت انگیز پروبیوتیک ها برای سلامت بدن بیشتر آشنا می کنیم.

پروبیوتیک ها، میکروارگانیزم های زنده ای هستند که به شکل مکمل فروخته شده، در کرم های پوستی گنجانده شده و به محصولات خوراکی نظیر ماست افزوده می شوند.


درباره مرکز مبین

مرکز مبینموسسه امداد پرستاران مبین با مجوز، و عقد قرار داد رسمی به شماره ثبت ۱۶۱۵ و شناسه ملی ۱۴۰۰۵۵۰۰۱۸۶ افتخار دارد در طول مدت فعالیت خود در زمینه پرستاری کودک ، پرستار سالمند و پرستار بیمار در منزل و بیمارستان کارفرمایان خود را در سطح قابل قبولی راضی نگه داشته و شرایط و ملزومات رضایت مندی ایشان را توسط کارشناسان ، مشاورین مجرب ، تحصیل کرده و مسئولیت پذیر این موسسه فراهم نموده است.

http://mobincoo.com/wp-content/uploads/2015/12/800.jpg

شهر سلامتی

۵۰۰۰ مقاله روزانه از برترین سایت های ایران

موسسه امداد پرستاران مبین


به گزارش خبرنگار مهر، سازمان غذا و دارو آمریکا تاکنون هیچ یک از ادعاهای مربوط به فواید مربوط به پروبیوتیک ها را تایید نکرده است. اما برخی افراد پروبیوتیک ها را به خاطر فواید احتمالی شان برای سلامت مصرف می کنند.

پرستار کودک در منزل
پرستار کودک در منزل

کتابخانه ملی پزشکی ایالات متحده اطلاعاتی در مورد پروبیوتیک ها ارائه کرده است که به شرح زیر هستند :

۱)  اگرچه در برخی تحقیقات خواص پروبیوتیک ها نشان داده شده است، اما شواهد علمی قوی در حمایت از استفاده از پروبیوتیک ها برای حل اکثر مشکلات و بیماری ها وجود ندارد.

۲) پروبیوتیک ها به پیشگیری از اسهال ناشی از عفونت ها یا آنتی بیوتیک ها کمک می کنند. آنها همچنین موجب تسکین علائم سندروم روده تحریک پذیر می شوند.

۳) مطالعات نشان می دهند پروبیوتیک ها معمولا دارای برخی عوارض جانبی هستند.

۴) محصولات پروبیوتیک حاوی انواع مختلف میکروارگانیزم بوده و تاثیرات شان بر افراد مختلف، متفاوت است.

طبق اعلام این موسسه، افراد باید قبل از مصرف مکمل های پروبیوتیک با پزشک شان مشورت کنند.

مهر

پرستار کودک در منزل # پرستار سالمند در منزل# پرستار در منزل # مراقبت از سالمندان در منزل # خدمات در منزل # نگهداری سالمند در منزل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *