توصیه های در بهبود کیست مویی

قیمت پرستار سالمند در منزل

قیمت پرستار سالمند در منزل

توصیه های در بهبود کیست مویی

کیست مویی بیشتر در نواحی تحتانی ستون فقرات ایجاد می شود و باعث بروز درد و عفونت در این نواحی می شوند.در این مقاله شما را با علل و روش های بهبود کیست مویی بیشتر آشنا می کنیم.  متخصص جراح عمومی بیمارستان امام خمینی کنگان گفت: کیست مویی، شقاق، بواسیر و باد فتق، بیشترین موارد جراحی در بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان است.

به گزارش ثلاث و به نقل از روابط عمومی بیمارستان کنگان، دکتر حمید پوروالی متخصص جراح عمومی بیمارستان کنگان افزود: مراجعه‌کنندگان دارای کیست مویی بیش از سایر موارد هستند که همگی آن‌ها در همین مرکز درمانی جراحی می‌شوند.

متخصص جراح عمومی بیمارستان امام خمینی کنگان افزود: کیست مویی یا سینوس پیلونیدال می‌تواند در نواحی مختلف بدن که در آنجا رویش مو باشد رخ دهد.


درباره مرکز مبین

مرکز مبینموسسه امداد پرستاران مبین با مجوز، و عقد قرار داد رسمی به شماره ثبت ۱۶۱۵ و شناسه ملی ۱۴۰۰۵۵۰۰۱۸۶ افتخار دارد در طول مدت فعالیت خود در زمینه پرستاری کودک ، پرستار سالمند و پرستار بیمار در منزل و بیمارستان کارفرمایان خود را در سطح قابل قبولی راضی نگه داشته و شرایط و ملزومات رضایت مندی ایشان را توسط کارشناسان ، مشاورین مجرب ، تحصیل کرده و مسئولیت پذیر این موسسه فراهم نموده است.

http://mobincoo.com/wp-content/uploads/2015/12/800.jpg

شهر سلامتی

۵۰۰۰ مقاله روزانه از برترین سایت های ایران

موسسه امداد پرستاران مبین


دکتر پوروالی گفت: کیست مویی به‌طور شایع در قسمت تحتانی ستون فقرات در ناحیه دنبالیچه می‌باشد که بیماران با شکایت ترشح و درد در این ناحیه مراجعه می‌کنند. این مشکل از سن ۱۵ تا ۲۴ سال شایع است و بعد از ۴۰ سالگی غیر شایع می‌باشد.

عوامل ایجاد کیست مویی :

مراقبت از سالمند در منزل
مراقبت از سالمند در منزل – قیمت پرستار سالمند در منزل

وی یادآور شد: کیست مویی یا سینوس پیلونیدال که بیشتر در آقایان دیده می‌شود به ۲ عامل اصلی بستگی دارد.
متخصص جراح عمومی بیمارستان امام خمینی کنگان اظهار داشت: فرورفتن موهای ناحیه به داخل پوست، شایع‌ترین علت کیست مویی است، به همین دلیل این بیماری بین افراد پر مو و افرادی که شغل نشسته دارند بیشتر مشاهده می‌شود.


هزینه نگهداری از سالمند در منزل

قیمت پرستار سالمند در منزل


دکتر پوروالی ادامه داد: از دیگر عوامل می‌توان به ارثی بودن این بیماری، تعریق شدید در محل کیست مویی، شکاف عمیق بین دو باسن، چاقی و غیره اشاره کرد.

وی خاطرنشان کرد: غالباً کیست مویی تا هنگامی‌که به حالت حاد دچار عفونت نشده باشد علامتی ندارد، در این حالت، فقط تظاهر بیماری، وجود حفره‌ای زیرپوستی در فاصله دو باسن و کمی بالاتر از باسن می‌باشد که احتمال دارد اندازه‌ای به قطر یک تا چند سانتیمتر داشته باشد، دارای تعدادی مو باشد و از طریق چند سوراخ ریز به سطح پوست راه داشته باشد، در این حالت، فقط در معاینه، سوراخ‌های ریز پوست در فاصله بین دو باسن قابل‌دیدن می‌باشد.

متخصص جراح عمومی بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان گفت: با پدید آمدن عفونت، نشانه‌هایی ازجمله درد خود به خودی یا احساس درد با لمس کردن، قرمزی، تورم قسمت مبتلا، تب و لرز و ترشح چرک یا خونابه ظاهر می‌شود که اگر مجرای این سوراخ‌ها بسته شود؛ ترشحات چرکی درون حفره جمع می‌شود و منجر به پدید آمدن آبسه می‌گردند که با درد شدیدی توأم می‌باشد.

دکتر پوروالی عنوان کرد: تشخیص بیماری کیست مویی به‌صورت بالینی و به‌وسیله پزشک، به‌آسانی قابل انجام می‌باشد.

منبع : ثلاث

#بواسیر#تعریق شدید#درمان کیست مویی#ستون فقرات # پرستار سالمند در منزل # پرستار کودک در منزل # پرستار سالمند # پرستار کودک # پرستار در منزل # پرستار نوزاد # پرستاری سالمند # نگهداری از سالمند # پرستار بچه # نگهداری سالمند # همراه بیمار #استخدام پرستار بیمار در بیمارستان # قیمت پرستار سالمند در منزل # استخدام پرستار کودک # قیمت پرستار کودک در منزل # پرستار بیمار در منزل # هزینه نگهداری سالمند در منزل # نگهدار سالمند و کودک  # مراقبت از سالمند در منزل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *