تأثیرات گرسنگی بر اخلاق – نگهداری سالمند

نگهداری سالمند در منزل

تأثیرات گرسنگی بر اخلاق – پرستاری سالمند

در این مقاله به بررسی تأثیرات گرسنگی بر اخلاق – پرستار برای سالمند – نگهداری سالمند در منزل می پردازیم.گرسنه شدن می تواند بر روی قوه ی تفکر و توانایی فعالیت ما نیز اثرگذار باشد، بنابراین سعی کنید تا هیچ گاه بدن خود را در حالتی قرار ندهید که برای هر نوع فعالیتی با علائمی خاص به شما هشدار دهد. بدن همچون یک خودرو می ماند که از ابتدا تا انتهای راه برای پیمایش یک مسیر نیازمند سوخت ویژه ای در خود می باشد. برخی از افراد وجود دارند که با بداخلاقی بر سر کار حاضر می شوند. ریشه بسیاری از این بداخلاقی ها در رابطه با عدم مصرف مهم ترین وعده یعنی صبحانه می باشد.

زمانی که غذایی از طرف شما به بدن وارد نشود، اولین گزینه ای که نسبت به آن واکنش نشان می دهد در ارتباط با قند خون شما می باشد. با افت کردن قند خون شما دچار حالتی از سرگیجه می شوید.علاوه بر آن تغییراتی نیز در اخلاق شما رخ می دهد که به احتمال بسیار زیاد موجب تعجب اطرافیان خود خواهید شد.


درباره مرکز مبین

مرکز مبینموسسه امداد پرستاران مبین با مجوز، و عقد قرار داد رسمی به شماره ثبت ۱۶۱۵ و شناسه ملی ۱۴۰۰۵۵۰۰۱۸۶ افتخار دارد در طول مدت فعالیت خود در زمینه پرستاری کودک ، پرستار سالمند و پرستار بیمار در منزل و بیمارستان کارفرمایان خود را در سطح قابل قبولی راضی نگه داشته و شرایط و ملزومات رضایت مندی ایشان را توسط کارشناسان ، مشاورین مجرب ، تحصیل کرده و مسئولیت پذیر این موسسه فراهم نموده است.

http://mobincoo.com/wp-content/uploads/2015/12/800.jpg

شهر سلامتی

۵۰۰۰ مقاله روزانه از برترین سایت های ایران

موسسه امداد پرستاران مبین


خداوند سه وعده مهم غذایی را به صورت ذاتی در ما نهادینه کرده است. این سه وعده نشان دهنده توجه به سلامتی بدن در سه زمان متفاوت از روز می باشد که بدن شما با افت شدیدی از انرژی مواجه می شود. پس سعی کنید تا هیچ یک از این وعده ها را به صورت خودسرانه و به بهانه وزن کم کردن حذف نکنید.

پرستار سالمند در منزل
پرستار سالمند در منزل

افرادی که در کارهای بسیار مهم مشغول به فعالیت هستند و در طول روز از سیستم مغزی خود کار زیادی را طلب می کنند همواره باید به مصرف غذا و تأثیر آن بر روی عملکرد ذهن واقف باشند. زیرا در زمان گرسنگی فکر شما چند بعدی نخواهد بود و یکی از ابعاد آن همواره متوجه گرسنگی می شود.

افرادی که به نوعی گرسنه نیستند به راحتی می توانند از وزن ایده آلی برخوردار باشند. فردی که ساعت های زیادی از روز را به بهانه کاهش وزن به خوردن مواد غذایی مناسب نمی پردازد قطعا نمی تواند در زمان اوج گرسنگی یعنی در ظهر جلوی حجم زیاد اشتهای خود را بگیرد و در نتیجه بیشتر از حد توانی بدن خود غذا خواهد خورد. این موجب می شود تا در یک فاصله زمانی کوتاه به شدت افزایش وزن را تجربه کند.

علاوه بر آن با گرسنگی نه تنها تغییر در خلق و خوی شما ایجاد می شود بلکه علاوه بر آن می توانید از استرس های بیهوده نیز در غذاب باشید. این استرس ها می تواند سلامت بدن و سوخت و ساز شما را تحت تأثیر خود قرار دهد و در نتیجه به بیماری هایی نظیر پرکاری یا کم کاری تیروئید مبتلا شوید.

#پرستار #پرستاری #پرستارکودک #پرستارسالمند #کودک #سالمند #بیمار #مرکز #مراقبت #نگهداری #مراقب #هزینه #استخدام #استخدام_مراقب #قیمت #پرستار کودک در منزل #پرستار سالمند در منزل #پرستار در منزل #مراقبت از سالمندان در منزل #خدمات در منزل #نگهداری سالمند در منزل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *