بهبود سلامت روان سالمندان با بدنسازی

پرستار سالمند در منزل
پرستار سالمند – استخدام نگهدار سالمند
بهبود سلامت روان سالمندان با بدنسازی

کارشناسان بر این باور هستند که تمرین های قدرتی و استقامتی تاثیر زیادی در سلامتی روح و روان افراد، به ویژه سالمندان دارد. دراین مقاله از به فواید تمرینات قدرتی و استقامتی بر سلامت روان سالمندان پرداخته ایم. توصیه می کنیم که این مقاله را مطالعه کنید و از دست ندهید. با ما همراه شوید.

کارشناسان با مطالعه ۹ ماهه روی تاثیر تمرین‌های قدرتی بر عملکرد روان شناختی داوطلبان دریافتند این گونه حرکت‌ها می‌تواند سلامت روحی – روانی افراد مسن و سالمند را تقویت کند.

سازمان جهانی بهداشت (WHO) اعلام کرده است : سالمندانی که از لحاظ جسمی فعال هستند عمر طولانی‌تری داشته و نرخ ابتلا به بیماری‌های غیرقابل واگیر مثل دیابت نوع دو، بیماری قلبی و انواع خاصی از سرطان‌ها در آنان کمتر است.


درباره مرکز مبین

مرکز مبینموسسه امداد پرستاران مبین با مجوز، و عقد قرار داد رسمی به شماره ثبت ۱۶۱۵ و شناسه ملی ۱۴۰۰۵۵۰۰۱۸۶ افتخار دارد در طول مدت فعالیت خود در زمینه پرستاری کودک ، پرستار سالمند و پرستار بیمار در منزل و بیمارستان کارفرمایان خود را در سطح قابل قبولی راضی نگه داشته و شرایط و ملزومات رضایت مندی ایشان را توسط کارشناسان ، مشاورین مجرب ، تحصیل کرده و مسئولیت پذیر این موسسه فراهم نموده است.

http://mobincoo.com/wp-content/uploads/2015/12/800.jpg

شهر سلامتی

۵۰۰۰ مقاله روزانه از برترین سایت های ایران

موسسه امداد پرستاران مبین


متخصصان با بیان اینکه اهمیت تمرین های استقامتی بر قدرت ماهیچه‌ای و عملکرد جسمی در سالمندان تاکنون شناخته شده است تاکید کردند که پیش از این ارتباط این سبک از فعالیت های بدنی با عملکرد روانی در این گروه سنی کمتر مورد مطالعه قرار گرفته بود.

در این مطالعه ۱۰۶ فرد ۶۵ تا ۷۵ ساله که در وضعیتی سلامت بودند و کمتر از میزان توصیه شده سازمان جهانی بهداشت فعالیت فیزیکی هوازی داشتند، مورد آزمایش قرار گرفتند. همچنین هیچ یک از آنها در گذشته تمرینات قدرتی انجام نداده بودند.

در این آزمایش تعدادی از این افراد به صورت تصادفی انتخاب شده و در طول تحقیقات تمرین‌های قدرتی انجام دادند.


پرستار بیمار در بیمارستان

پرستار سالمند در منزل


متخصصان تاکید کردند : یافته‌های این مطالعه نشان داد که در ماه سوم کیفیت زندگی افرادی که تمرین های قدرتی انجام داده بودند نسبت به گروه دیگر بهبود پیدا کرده است.

منبع : صدای ایران

تاثیر بدنسازی بر سلامت روان#فواید تمرینات استقامتی#فواید تمرینات قدرتی بر سلامت روان # پرستار سالمند در منزل# پرستار کودک در منزل # پرستار سالمند # پرستار کودک # پرستار در منزل # پرستار نوزاد # پرستاری سالمند # نگهداری از سالمند # پرستار بچه # نگهداری سالمند # همراه بیمار #استخدام پرستار بیمار در بیمارستان # قیمت پرستار سالمند در منزل # استخدام پرستار کودک # قیمت پرستار کودک در منزل # پرستار بیمار در منزل # حقوق و دستمزد پرستار کودک در منزل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *