اولین نشانه آلزایمر – نگهداری از سالمند

نگهداری از سالمند

اولین نشانه آلزایمر – نگهداری از سالمند

در این مقاله به بررسی اولین نشانه آلزایمر – استخدام نگهداری و مراقبت از سالمند در منزل می پردازیم. نتیجه مطالعات و بررسی ها برای شناخت علائم رفتاری فراموشی و ضعف حافظه منتشر شد ، متخصصان اولین نشانه آلزایمر را اعلام کردند.

اضطراب اولین نشانه آلزایمر است؟

با توجه به تاثیر مستقیم و مخرب استرس و اضطراب روی مغز می توان پذیرفت که این حالات منفی بروز هر نوع مشکل مغزی را ایجاد کنند ، مطالعات نشان داد که اضطراب به عنوان یکی از نشانه های نگران کننده برای پیش بینی آلزایمر یا بهتر است بگوییم اولین نشانه آلزایمر شناخته شد. اولین نشانه آلزایمر در سالمندان اضطراب است .


درباره مرکز مبین

مرکز مبینموسسه امداد پرستاران مبین با مجوز، و عقد قرار داد رسمی به شماره ثبت ۱۶۱۵ و شناسه ملی ۱۴۰۰۵۵۰۰۱۸۶ افتخار دارد در طول مدت فعالیت خود در زمینه پرستاری کودک ، پرستار سالمند و پرستار بیمار در منزل و بیمارستان کارفرمایان خود را در سطح قابل قبولی راضی نگه داشته و شرایط و ملزومات رضایت مندی ایشان را توسط کارشناسان ، مشاورین مجرب ، تحصیل کرده و مسئولیت پذیر این موسسه فراهم نموده است.

http://mobincoo.com/wp-content/uploads/2015/12/800.jpg

شهر سلامتی

۵۰۰۰ مقاله روزانه از برترین سایت های ایران

موسسه امداد پرستاران مبین


رابطه اضطراب و اولین نشانه آلزایمر در سالمندان :

مطالعات جدید هشدار می دهد که بدتر شدن سطح استرس می تواند بیماری آلزایمر و حتی فلج مغزی را پیش بینی کند. به گزارش دیلی میل مطالعات ثابت کرده است اضطراب اولین نشانه بروز آلزایمر در افراد مسن است ، بررسی ها روی ۳۰۰ زن و مرد مسن نشان داد که انباشت نوعی پروتئین و اضطراب تاثیر مستقیم در بروز آلزایمر دارند .

مراقبت از سالمند در منزل
مراقبت از سالمند در منزل – نگهداری از سالمند

انباشت پروتئین های بتا آمیلوئید در مغز فراموشی را موجب می شود ، این تجمع ها پلاک آمیلوئید نامیده شده و سلول های مغزی را خفه می کنند و در نتیجه عملکرد عصبی را مهار و حافظه را مختل می کنند محققان بر این باورند که با افزایش سن، بتا آمیلوئید به مغز رسیده و جنبه های دژنراتیو آلزایمر را تقویت می کند ؛ پلاک آمیلوئید در طولانی مدت قبل از اینکه آشکارترین علائم کلاسیک آلزایمر – به ویژه در یادآوری اطلاعات – در بیماران ظاهر شود، شروع به جمع می کنند.

با توجه به این واقعیت ها متخصصان در پی شناخت نشانه ای برای پیش بینی آلزایمر از روی رفتار فرد بودند که اعلام شد برهمین اساس اضطراب های بیش از حد اولین علامت و نشانه بروز آلزایمر است که باید با مشاهده آن نگران شد و به پزشک مراجعه کرد .بر اساس یافته های به دست آمده از مطالعات قبلی، افسردگی و سایر علائم عصب شناسی ممکن است نشانه روند پیشرفت بیماری آلزایمر در طول فاز پیش بالینی باشند.


مراقبت از سالمند در منزل

پرستاری و نگهداری از سالمند در منزل


یافته های به دست آمده از یک پژوهش که توسط محققان در بیمارستان بریگهام آمریکا نشان می دهد که میزان بالاتر بتا آمیلوئید ممکن است با افزایش علائم اضطراب در این افراد مرتبط باشد. در فاز پیش بالینی، رسوبات آمیلوئید فیبریلار و تاو پاتولوژیکی در مغز بیمار تجمع می یابند؛ این فاز از بیماری، بیش از یک دهه قبل از شروع اختلال شناختی خفیف در بیمار رخ می دهد. پس از آنجایی که بین افزایش میزان بتا آمیلوئید و تشدید علائم اضطراب ارتباط مستقیم وجود دارد.

بنابراین اضطراب نشانه اولیه بیماری آلزایمر در میانسالان است . در تحقیق جدید که در مجله آمریکایی روانپزشکی منتشر شده، محققین گزارش خود را در مورد ۳۰ نشانه افسردگی، از جمله آنهایی که مربوط به اضطراب، به تصاویری از اسکن مغزی که قادر به نشان دادن خوشه های پلاک پروتئین بودند، مقایسه کردند.

پرستار کودک در منزل # پرستار سالمند در منزلپرستار کودک و سالمند و بیمار #  نگهداری از کودک در منزل # پرستار در منزل # پرستاری سالمند در منزل # نگهداری سالمند در منزل # مرکز خدمات مراقبتی و پرستاری در منزل # mobincoo.com – امداد پرستاران مبین # پرستار بیمار در منزل و بیمارستان # پرستاری از سالمند – نگهداری کودک و سالمند # قیمت پرستار سالمند در منزل # قیمت پرستار کودک در منزل # هزینه نگهداری از سالمند در منزل # استخدام پرستار کودک # استخدام مراقب سالمند # مراقبت از سالمند # نگهداری از سالمند # مراقبت از سالمند در منزل

2 دیدگاه در “اولین نشانه آلزایمر – نگهداری از سالمند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *