مشکلات رایج در بارداری زنان (۱)

اعزام پرستار - پرستار کودک در منزل
مشکلات رایج در بارداری زنان ( ۱)

در این مقاله درباره مشکلات رایج در بارداری زنان و اعزام پرستار – پرستار کودک در منزل – مراقبت از سالمند  در منزل – قیمت پرستار کودک در تهران میپردازیم.

همه ما در این وضعیت بوده‌ایم. کمی بعد از اینکه از تست بارداری مثبتتان خوشحال شدید، یک میزبانی خسته‌کننده (اما طبیعی) از بیماری‌های بارداری برای به چالش کشیدنتان به سراغ شما می‌آیند. ما از مادران واقعی خواستیم که تلاششان و را‌ه‌حل‌های صحیح برای برخی از رایج‌ترین مشکلات بارداری را به اشتراک بگذارند.

توجه: هیچ یک از این مادران پزشک نیستند، بنابراین، مثل همیشه، قبل از امتحان هر چیز جدید با پزشکتان مشورت کنید.

راه‌حل‌های مشکلات رایج زنان باردار :

۱) خستگی :

به‌خصوص در سه‌ماهه اول و سوم، زنان باردار اغلب احساس خستگی می‌کنند، و تعجبی ندارد- شما دارید یک انسان کامل را پرورش می‌دهید!

راه‌حل:  من اسموتی‌های سبز می‌نوشیدم. آن‌ها انرژی بیشتری از کافئین به من می‌دادند.” آنجل ال.

اعزام پرستار - پرستار کودک در منزل
اعزام پرستار – پرستار کودک در منزل
۲) ورم دست‌ها و پاها :

خون و مایع اضافی در بدن شما می‌تواند موجب ورم‌های شدید شود. به حلقه‌های ازدواجتان نگاه کنید!

راه‌حل:  کلاس اسپینیگ (Spinning)! ورزش کردن به کنترل ورمم واقعا کمک کرد. من از یک مونیتور ضربان قلب برای مطمئن شدن از اینکه بیش از حد کار انجام نمی‌دهم استفاده کردم.” – ماندا دی.

نوشیدن چای جو خانگی . برای من مثل یک معجزه کار کرد. راز باستانی چینی.” – راشل

۳) گاز :

هضم در دوران بارداری کاهش پیدا می‌کند، که می‌تواند منجر به آروغ و نفخ شکم ‌شود.

راه‌حل:  من وقتی که وعده‌های غذایی کم‌تر می‌خوردم متوجه گاز کمتری بودم و پس از آن پیاده‌روی می‌کردم، سودا همیشه موجب آروغم می‌شد و وقتی که باردار بودم بدتر شدم، بنابراین من تلاش کردم که مثل یک بانوی باوقار باشم و به آب بی‌مزه متوسل شدم.” – امی دبلیو.

۴) یبوست :

یبوست یکی دیگر از مشکلات رایج دوران بارداری است.

راه‌حل:  پرستاری نکته‌ای برای زمانی که دفع سخت می‌شد گفت. او به من گفت که یک چارپایه تاشو کوچک بگیر و وضعیتت را در آن به طور کاملا دولا قرار بده به این ترتیب من به طور کامل لب به لب توالت بودم و بیشتر وزنم روی چهارپایه بود. فشار قوی‌ای را به محل لگنم وارد می‌شد در حالی که تحمل می‌کردم. من واقعا نمی‌دانم که این چطور کار می‌کرد عجیب بود!”- لیندزی آر

۵) تهوع :

افزایش سطح هورمون‌ها و افزایش حس بویایی می‌تواند منجر به عق‌های خشک، استفراغ و حالت تهوع مداوم شود، درست مانند اینکه روی عرشه‌ی یک قایق ماهی‌گیری در یک دریای عمیق گیر افتاده باشید.

راه‌حل مادر حقیقی: “نکته این بود که به محض اینکه احساس ضعف و ناخوشی کردید چیزی بخورید تا قند خونتان را بالا نگه دارید. فهمیدم که اگر یک آب‌نبات بمکم، حس ناخوشیم کمتر می‌شود.”- جنیفر دی.

” آب‌نبات زنجبیل و چای نعنایی کمک می‌کند.” – آریانا بی

۶) سوزش معده :

هورمون‌های بارداری عضله‌های پایین مری را آزاد و شل می‌کند، و به اسید‌های معده اجازه می‌دهد که به سمت بالا ترشح پیدا کند، موجب سوء‌هاضمه دردناکی می‌شود.


مراقبت از سالمند در منزل

پرستار سالمند در منزل

هزینه پرستار کودک در منزل


راه‌حل:  برای راحت شدن از سوزش معده، من یک چای سرکه سیب با یک فنجان آب گرم، ۲- ۱ قاشق غذا خوری سرکه سیب، ۱ قاشق غذاخوری عسل و کمی لیمو درست می‌کنم. نوشیدن کمی از آن قبل و بعد از هر وعده غذایی کمک می‌کند.” تیفانی دبلیو.

“چای نعنا و آدامس کمک می‌کند.” جنی اس.

۷) گرفتگی عضله‌ی ساق پا :

اسپاسم‌های دردناک، به ویژه در بارداری، بسیار رایج هستند، و ممکن است به علت افزایش وزن بدن یا تراکم عروق خونی باشد.

راه‌حل مادر حقیقی: “به نظر می‌رسد خوردن موز قبل از خوابیدن از گرفتگی‌های عضله ساق پا جلوگیری کند.” – نوری آر.

” بالش‌ها. تعداد زیادی بالش! من در آشیانه کوچکم می‌خوابم.” – آنجل ال.

” جوراب‌های پزشکی متراکم به درد پاهایم کمک می‌کرد. گران‌قیمت است اما ارزشش را دارد.: – ماریا آر.

پرستار سالمند در منزل# پرستار کودک در منزل # پرستار سالمند # پرستار کودک # پرستار در منزل # پرستار نوزاد # پرستاری سالمند # نگهداری از سالمند # پرستار بچه # نگهداری سالمند # همراه بیمار #استخدام پرستار بیمار در بیمارستان # قیمت پرستار سالمند در منزل # استخدام پرستار کودک # قیمت پرستار کودک در منزل # پرستار بیمار در منزل # هزینه نگهداری سالمند در منزل # نگهدار سالمند و کودک  # مراقبت از سالمند در منزل

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *