استخدام پرستار کودک در منزل

استخدام پرستار کودک در منزل ، پرستار کودک ، مهد کودک ، کودکیار ، روانشناس کودک ، هزینه استخدام یک پرستار کودک در منزل ، پرستار خصوصی کودک ، اگر به تازگی صاحب یک کودک کوچک و زیبا شده اید و نیاز به اطلاعات در خصوص چگونگی استخدام یک پرستار کودک در منزل برای امور مراقبت و نگهداری از کودک در منزل دارید ، مهم ترین مسئله پس از به دنیا آمدن کودک ، مراقبت از اوست. مراقبت کردن از نوزاد تازه متولد شده روش های خاصی دارد که باید حتما رعایت شود. نکاتی در مورد شستشو و بهداشت کودک همچنین مراقبت از نوزاد در برابر بیماری های عفونی و … .چگونه می توان از عهده این مسئولیت برآمد؟

بزرگترین و معتبرترین مرکز خدمات پرستاری،ارائه دهنده کلیه امور خدمات پرستاری،مراقبت ، نگهداری ازسالمند بیمار و کودک در منزل ، این موسسه عضو رسمی انجمن مؤسسات و مراکز مراقبت ونگهداری از سالمند ، بیمار و کودک با مجوز و عقد قرارداد رسمی می باشد دارای کادر پرسنلی متخصص و مجرب جهت ارائه کلیه خدمات پرستاری ، مراقبت و نگهداری از سالمند ، بیمار و کودک می باشد. مرکزی معتبر ، قابل اعتماد و اطمینان با مدیریت با تجربه و پاسخگو با تیم متخصص و حرفه ای جهت ارائه کلیه خدمات پرستاری ، مراقبت و نگهداری از سالمند ، بیمار و کودک در منزل جهت ارتقاع سلامت خانواده و رضایت مندی شما مشتریان محترم و گرامی می باشد. با بیش از ۱۳ سال سابقه به همراه کادر متخصص مجرب و تحصیلکرده با ارائه بهترین خدمات و نازلترین قیمت در خدمت شماست.

اصول مراقبت و نگهداری از کودک در منزل :

۱) عادت غذایی نوزادان :

اصول مهم تغذیه نوزادان از شیر مادر؟

در۲  ماه اول باید تقریبا هر۲  ساعت یك‌بار شیر به نوزاد بدهید. نوزاد ۸ تا ۱۲ بار در روز از شیر مادر تغذیه میکند یعنی هر ۲ تا ۳ ساعت، کودک میل به تغذیه با شیر مادرر دارد اگر نوزاد شما شیر خودتان را می‌خورد، هر بار اجازه دهید ۰۱ تا ۵۱ دقیقه از هر سینه شیر بخورد و اگر شیر خشك به او می‌دهید، هر بار بین ۰۶ تا ۰۲۱ سی‌سی برای او لازم است. نوزادان با هر بار شیر خوردن مقدار زیادی هوا بلع می‌كنند، بنابراین هر بار بعد از شیردهی باید حتما باد معده آن‌ها را بگیرید. نوزاد را به حالت ایستاده نگهدارید و سر او را با دست خودتان حمایت كنید. سپس به آرامی پشت او را مالش دهید. صبر داشته باشید، برای این‌كه بادگلو نوزاد را بگیرید گاهی لازم است تا ۵۴ دقیقه منتظر شوید.

۲) پوشک نوزاد :

بیشتر کودکان در طول زندگی خود دچار جوش و دانه می شوند. این دانه ها می تواند در اثر پوشک خیس، اثرات جانبی دارو یا نوع غذایی باشد که می خورند.بهترین روش درمان چیست؟ خشک کردن بهترین درمان برای کودک است. مطمئن شوید که کودکتان پس از هر بار تعویض پوشک، کاملا خشک است.سعی کنید پوشک او را زود به زود عوض کنید و از کرم های مناسب برای تسکین و آرام کردن پوست استفاده کنید.

۳) گریه کردن نوزاد :

نوزادان گریه می کنند. این روش ارتباط برقرار کردن آنهاست. پس از چک کردن همه موارد ابتدایی همچون گرسنگی، خیس بودن پوشک و سرو صدا، به خودتان یادآوری کنید که کودک شما بیش از ۴۰ هفته را در محیط کاملا آرام و بی صدای رحم سپری کرده است. دور آنها پتو بپیچید، در حالت راحتی در دست نگه دارید و خیلی آرا م تکان دهید. این حالت کمک می کند تا نوزادی که گریه می کند آرام بگیرد و راحت تر به خواب برود.

موسسه ما افتخار دارد در طول مدت فعالیت خود در زمینه مراقبت و نگهداری از کودک ، سالمند و بیمار در منزل و بیمارستان کارفرمایان خود را راضی نگه داشته و هیچگونه اعتراضی نسبت به این موسسه نداشتند و در صورت درخواست کارفرما جهت تعویض پرستار ظرف مدت ۴۸ ساعت نیروی جدید اعزام و نیروی قبلی تا زمان ورود نیروی جدید ترک کار نکرده و نیز با داشتن بانک اطلاعات کودکیار در صدر موسسات تهران می باشد و نیز هر روز نیروی جدید استخدام نموده و آموزش می دهد.

آدرس : میدان هفت تیر – خیابان مفتح – خیابان سمیه – پلاک ۸۶ – طبقه ۳ – واحد ۱۳