ادم ماکولای دیابتی – پرستار سالمند و بیمار

قیمت پرستار سالمند در منزل

ادم ماکولای دیابتی – پرستار سالمند و بیمار

ارزیابی درمان جدید ادم ماکولای دیابتی – مراقبت و نگهداری از سالمند و بیمار را مورد بررسی قرار می دهیم. شرکت داروسازیAmpioنتایج مفید کارآزمایی OptimEyesرا برای ادم ماکولای دیابتی اعلام کرد. هدف از انجام این تحقیق بررسی اثر بخشی داروی خوراکی Optinaبرای درمان ادم ماکولای دیابتی بود.

ادم ماکولای دیابتی یکی از عوارض نسبتاً شایع بیماری دیابت است که حدود ۳۰ درصد از افراد دیابتی بالای بیست سال به آن مبتلا هستند. ویژگی این عارضه  از دست دادن بینایی مرکزی است که معمولاً بصورت تاری دید درناحیه ی مرکزی تصاویر تظاهر می کند این حالت به دلیل تجمع مایع در ناحیه ی ماکولا در شبکیه  بروز می کند.


درباره مرکز مبین

مرکز مبینموسسه امداد پرستاران مبین با مجوز، و عقد قرار داد رسمی به شماره ثبت ۱۶۱۵ و شناسه ملی ۱۴۰۰۵۵۰۰۱۸۶ افتخار دارد در طول مدت فعالیت خود در زمینه پرستاری کودک ، پرستار سالمند و پرستار بیمار در منزل و بیمارستان کارفرمایان خود را در سطح قابل قبولی راضی نگه داشته و شرایط و ملزومات رضایت مندی ایشان را توسط کارشناسان ، مشاورین مجرب ، تحصیل کرده و مسئولیت پذیر این موسسه فراهم نموده است.

http://mobincoo.com/wp-content/uploads/2015/12/800.jpg

شهر سلامتی

۵۰۰۰ مقاله روزانه از برترین سایت های ایران

موسسه امداد پرستاران مبین


داروی Optinaاز طریق  تقویت  ارتباط  بین سلولها و درنتیجه جلوگیری از نشست مایع از غشاء سلولها سبب  درمان ادم ماکولای دیابتی می شود.

محققان دریافتند مصرف داروی خوراکی Optinaکاملاً ایمن است وهیچکدام از افراد  شرکت  کننده  دراین کارآزمایی عوارض جانبی خاصی را با مصرف این دارو تجربه نکردند.

پرستار سالمند در منزل
ادم ماکولای دیابتی – پرستار سالمند و بیمار در منزل

علاوه بر این  بسیاری از شرکت  کنندگان بهبود قابل توجهی را در بینایی خود گزارش کردند و معاینات نشان می دهد تورم  شبکیه  در این افراد بهبود یافته است. این کارآزمایی  درمراحل اولیه  است اما چنانچه موفقیت آن به اثبات برسد به درمانهای جدیدی برای ادم ماکولای دیابتی منجر خواهد شد.

هنگامیکه این کارآزمایی تکمیل گردد آنالیز نتایج بطورکامل انجام خواهد شد، شرکت داروسازی Ampioقصد دارد یافته های این کارآزمایی را برای دریافت تاییدیه از سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) به این سازمان ارائه  دهد.

منبع : diabetestma.org

#پرستار #پرستاری #پرستارکودک #پرستارسالمند #کودک #سالمند #بیمار #مرکز #مراقبت #نگهداری #مراقب #هزینه #استخدام #استخدام_مراقب #قیمت #چاقی #پرستار کودک در منزل #پرستار سالمند در منزل #پرستار در منزل #مراقبت از سالمندان در منزل #خدمات در منزل #نگهداری سالمند در منزل

یک دیدگاه در “ادم ماکولای دیابتی – پرستار سالمند و بیمار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *